Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Bankovní služby > Bankovní identita

Bankovní identita

Fio bankovní identita je vaše digitální občanka, díky které se budete moci přihlašovat například do Portálu občana, požádat o nový řidičský průkaz a využívat další služby státu. K tomu vám jako fyzické osobě postačí přihlašovací údaje do Internetbankingu nebo Smartbankingu.

Kdekoliv tedy uvidíte možnost přihlásit se pomocí bankovní identity, můžete s námi tuto možnost využít a určitě vám to doporučujeme. Není tak potřeba chodit na pobočky nebo úřady, není potřeba si pamatovat vícero přihlašovacích údajů. Využijete pouze to, co už máte a znáte. To je Fio bankovní identita.Je to bezpečné?

Jelikož s bankovní identitou budou vaše přihlašovací údaje ještě důležitější, je opravdu potřeba je nikomu nesdělovat a pečlivě chránit. Doporučujeme tedy si znovu připomenout bezpečnostní desatero - externí odkaz. Chránit je potřeba také mobilní zařízení a používat výlučně aplikace z ověřeného zdroje.


Chcete svým klientům a zákazníkům umožnit jednoduché přihlašování pomocí bankovní identity? Tu využijete nejrůznějšími způsoby, ať už využíváte při komunikaci s klienty kurýry, elektronických podpisy nebo má zákazník dojít na pobočku. Dejte nám vědět, jakou část vašeho byznysu bychom mohli bankovní identitou zjednodušit a ušetřit vám čas i peníze.

Díky bankovní identitě se budou moci vaši klienti a zákazníci jednoduše a bezpečně přihlašovat k vašim službám. My ověříme totožnost a potvrdíme vám, že se skutečně jedná o daného klienta, nemusíte ho tedy ověřovat osobně, ale vše proběhne elektronicky, protože jsme ho za vás již ověřili my. Ušetříte tak čas i starosti sobě i svým zákazníkům.

Ať už máte na webu klientskou zónu nebo spravujete e-shopy a uvažujete nad implementací Bankovní identity - externí odkaz, obraťte se na info@bankid.cz


Bližší podrobnosti o fungování bankovní identity zde najdete až službu plně spustíme. Možnosti jsou ilustrační,  seznam zapojených a chystajících se soukromých firem najdete zde.

Zřízení Fio bankovní identity online 

Nemáte u nás ještě účet, ale máte zájem o Bankovní identitu? Tu si můžete zřídit online, když při zakládání účtu zvolíte možnost uzavření smlouvy "kurýrem" nebo "osobně na pobočce" zde - externí odkaz. Díky osobní identifikaci budete mít rovnou s účtem založenou i službu bankovní identity.


Důležité dokumenty a obchodní podmínky - externí odkaz

Informační memorandum o zpracování osobních údajů - externí odkaz

Tato internetová stránka je v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,8282825,15072
USD21,1248022,29720
GBP28,5142530,09675
CHF22,9516124,22539
PLN5,196985,48542

Kompletní informace zde


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X