Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Bankovní služby > Smartbanking

Smartbanking

Díky Smartbankingu můžete ve svém telefonu sledovat zůstatky na Vašich účtech, prohlížet historii transakcí, zadávat platební příkazy nejen v rámci České republiky, ale zdarma i na Slovensko a do ostatních zemí Eurozóny, přečíst si zprávy od banky, měnit nastavení platebních karet, najít nejbližší pobočku a bankomat.

Nová mobilní aplikace nabízí především jednoduchý a přehledný design, který je optimalizovaný i pro nejnovější telefony a splňuje bezpečnostní nároky moderní doby. Samozřejmostí je přihlašování nebo autorizace transakcí pomocí otisku prstu nebo pohledem na telefon/Face ID.

Novinky ve Fio Smartbankingu

S naší aplikací tak můžete provádět prakticky všechny operace jako v klasickém Internetbankingu. A samozřejmě plánujeme přidat i další funkce jako třeba zakládání dalších produktů přes mobil.

Jak aktivovat Smartbanking

Aktivaci Smartbankingu odstartujete na svém telefonu, následně ho propojíte s Internetbankingem a proces dokončíte opět na svém telefonu, kde si nastavíte všechny bezpečnostní přihlašovací údaje. Celá aktivace Vám nezabere více než pár minut.

Podporované operační systémy:

  • iOS 11 (a výše)
  • Android 6 (a výše)

Technická podpora:

Dosud nejste klientem Fio banky a chcete aplikaci aktivně používat? Navštivte některou z více než 80 našich poboček nebo si účet založte přímo v aplikaci nebo na webu on-line.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,8367926,21521
USD20,8961422,05586
GBP29,2104330,83157
CHF23,0411224,31988
PLN5,426715,72789

Kompletní informace zde


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X