Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Bankovní služby > Úvěry > Americké hypotéky

Americká hypotéka

Americká hypotéka je úvěr, který umožňuje získat peníze i neúčelově a financovat tak jakékoliv vaše potřeby. Ručení je vždy formou zástavního práva k nemovitosti.

Využít můžete také účelovou americkou hypotéku a financovat tak např. koupi nebytového prostoru souvisejícího s bydlením (garáž atd.), refinancování vlastních zdrojů nebo další účely související s investicí do bydlení, které nemohou být financovány standardním hypotečním úvěrem.

Produkt je určen fyzickým osobám a fyzickým osobám-podnikatelům starším 18 let, občanům ČR nebo občanům EU s přechodným či trvalým pobytem v ČR v min. délce 1 rok.

Proč využít americkou hypotéku?

  • Bez poplatků nabízíme: poskytnutí úvěru, vedení běžného i úvěrového účtu, rezervaci prostředků, čerpání úvěru
  • Sleva na úvěr nad 1 mil. Kč a sleva 0,4 % při refinancování hypotéky
  • Úrokové zvýhodnění u účelů americké hypotéky: koupě nebytových prostor souvisejících s bydlením (př. garáž atd.), refinancování vlastních zdrojů
  • Se službou Hypospořicí konto si můžete díky volným finančním prostředkům snížit úroky až na 0% - tzv. offsetová hypotéka
  • Možnost ručit některými nebytovými nemovitostmi
  • Výše úvěru maximálně 75 %, resp. 70 % hodnoty nemovitosti (dle druhu zajištění)
  • K dispozici je vám více než 75 poboček po celé ČR.
  • Přehled úrokových sazeb si můžete prohlédnout zde.
  • Reprezentativní příklad Americké hypotéky.

 

Spočítejte si sazbu

 


Čerpání

Maximální délka čerpání jsou 3 měsíce.

Splácení

Hypoteční úvěr americká hypotéka je splácen měsíčními anuitními splátkami inkasem z běžného účtu vedeného Fio bankou zdarma. Splátky jsou pevně stanoveny v konstantní výši po dobu platnosti pevné úrokové sazby.

Anuitní splátky obsahují úrok z úvěru a úmor (tj. splátku jistiny úvěru). První anuitní splátku klient hradí k 15. dni měsíce následujícího po měsíci sjednaného konce čerpání úvěru.

Americkou hypotéku od Fio banky můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatků a sankcí (s výjimkou případů refinancování úvěru v jiné bance). Je jen na vás, jak často mimořádnou splátku provedete a jaká bude její výše. Klidně můžete předčasně splatit z vlastních zdrojů i celý úvěr najednou zdarma.

K hypotečnímu úvěru je rovněž možné zřídit službu Hypospořicí konto, která umožňuje lepší zhodnocení Vašich volných finančních prostředků při splácení hypotéky. Máte-li k dispozici volné finanční prostředky, které chcete mít kdykoliv k dispozici, nabízíme Vám Hypospořící konto. Pokud zůstatek na tomto kontu bude vyšší než 50.000 Kč, pak na hypotečním úvěru jistina ve výši zůstatku na Hypospořícím kontu nebude úročena, tj. bude s nulovým úročením. Zřízení služby vstupuje do výpočtu úrokové sazby hypotečního úvěru.


Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Fio banka na Twitteru Fio banka na Facebooku Fio banka na Google+ Fio banka na Youtube

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,8001725,99383
USD20,2638321,23917
GBP28,0958529,44815
CHF21,0894722,10453
PLN5,944446,23056

Další měny


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X