David Pavlík se stane novým technologickým ředitelem Rohlíku
Ondřeje Klamta vystřídá na pozici technologického ředitele online supermarketu Rohlík.cz David Pavlík.
Největší online supermarket v Česku Rohlík.cz mění obsazení na pozici technologického ředitele, kterým se stane IT odborník David Pavlík. Pavlík v minulosti působil například v Netflixu, Amazonu, Microsoftu nebo SpaceX. Na pozici vystřídá Ondřeje Klamta.
„Příležitost přidat se k Rohlíku nešla odmítnout. Rohlík už delší dobu vnímám jako české stříbro a je mi obrovskou ctí, že můžu být součástí tak skvělého týmu a pomoci s dalším růstem. Příležitost je to obrovská a myslím, že jsme teprve na začátku,“ říká David Pavlík.
„Davidův příchod je pro naši další fázi růstu zásadní. Jeho zkušenosti a přístup jsou přesně to, co Rohlik Group potřebuje pro další technologický rozvoj. Zároveň bych chtěl vyjádřit velký dík Ondřejovi za jeho vynikající práci u nás. Jeho přínos pro náš úspěch je obrovský, zanechal po sobě silný odkaz, na kterém budeme stavět,“ říká zakladatel Rohlíku Tomáš Čupr.
Dluhopisy Rohlík FIN.10,0/26 (BDBROHCZ) se naposledy na pražské burze zobchodovaly na 102,5 % nominální hodnoty.
Více o dluhopisech a jejich obchodování se můžete dozvědět v našem dluhopisovém seriálu. Aktualizovaný návod pro zadávání obchodů na obchodování dluhopisů přes aplikaci e-Broker naleznete zde.
Zdroj: Czech Crunch
Marek Chudoba
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Související odkazy
Nejnovější:
- Frankfurtská burza oslabila, výrobce leteckých motorů MTU Aero Engines navýšil celoroční výhled
- Pražská burza prodloužila klesající sérii
- Americké indexy v úvodu mírně oslabují, výrazně se nedaří akciím solárních společností
- USA: Index realitního trhu NAHB v červnu na 32 b. při očekávání 36 b.
- USA: Podnikové zásoby v dubnu reportovány beze změny
- USA: Využití kapacit v květnu na 77,4 % při očekávání 77,7 %
- USA: Průmyslová produkce v květnu meziměsíčně klesla o 0,2 %
- Americké futures se obchodují v záporu
- USA: Index importních cen v květnu meziročně vzrostl o 0,2 %
- USA: Maloobchodní tržby v květnu dle předběžných dat meziměsíčně klesly o 0,9 %