Vista Outdoor odmítla indikaci zájmu od MNC Capital Partners, management preferuje transakci s CSG
Americký výrobce outdoorových sportovních produktů Vista Outdoor odmítl indikaci zájmu ze strany investiční společnosti MNC Capital Partners. Ta učinila nabídku na převzetí společnosti Vista Outdoor za 2,9 mld. USD.
Krátce po zprávě WSJ, že investiční společnost MNC Capital Partners projevila zájem o převzetí Vista Outdoor, se samotný výrobce malorážové munice vyjádřil, že nevyžádanou indikaci zájmu odmítá.
O nabídce ze strany MNC Capital Partners jsme informovali zde.
Společnost nadále preferuje transakci s Holdingem CSG, se kterým uzavřela kontrakt na nákup muniční divize.
„Nadále pevně věříme, že naše probíhající transakce s CSG a oddělení společnosti Revelyst jako samostatné veřejné společnosti přinesou našim akcionářům výrazně vyšší hodnotu,“ uvádí společnost v prohlášení.
Akcie Vista Outdoor
Akcie společnosti Vista Outdoor včera na NYSE posílily o 6,51 % na 33,23 USD.
Dluhopisy CSG
Dluhopisy CSG 8,00/28 Czechoslovak Group emitovala v červenci a jsou obchodovány na pražské burze pod tickerem BDHCZEGR a s identifikačním kódem ISIN CZ0003550808. K příležitosti emise jsme pro vás připravili představení.
V návaznosti na vylepšení systému e-Broker v oblasti obchodování dluhopisů Fio banka aktualizovala návod na zadání pokynu pro obchodování dluhopisů prostřednictvím aplikace e-Broker.
Zdroj: Vista Outdoor
Marek Chudoba
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Související odkazy
Nejnovější:
- Indexy umazaly většinu ztrát
- Trhu nadále dominují medvědi
- Frankfurtská burza ve čtvrtek citelně oslabila, když téměř všechny akcie ztrácely
- Colt Canada obdržel kontrakt v hodnotě 273 mil. CAD na modernizaci vojenských pušek (+komentář)
- Pražská burza oslabila v důsledku eskalace napětí na Blízkém východě
- Čínská Alibaba zklamala výsledky za 3Q, společnost sází na AI a cloud
- USA: Zásoby plynu podle EIA k 13. březnu vzrostly o 35 mld. kubických stop
- USA: Velkoobchodní zásoby v lednu podle konečných dat meziměsíčně klesly o 0,5 %
- USA: Prodeje nových domů v lednu klesly o 17,6 % na 587 tis. při očekávání -2,7 %
- USA: Index předstihových ukazatelů v lednu poklesl o 0,1 % podle očekávání




