Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Hardwario oznámilo dlouhodobou spolupráci se společností ZAT

Hardwario oznámilo dlouhodobou spolupráci se společností ZAT

13.3.2023 09:28, BAAHARDW

Česká technologická společnost Hardwario, zaměřující se na oblast internetu věcí (IoT), oznámila uzavření smlouvy se společností ZAT, která vyvíjí softwarovou platformu SimONet, která zpracovává a vizualizuje data IoT zařízení. Hardwario by dle kontraktu mělo pro ZAT připravit systém IoT monitoringu katodové ochrany potrubí.

Společnost Hardwario dle dohodnuté spolupráce připraví systém vzdáleného monitoringu internetu věcí katodové ochrany potrubí. Cílem tohoto projektu by měla být nová služba pro zákazníky společnosti ZAT, která bude umožňovat online monitoring funkčnosti katodové ochrany. Přenosovými technologiemi budou NB-IoT, LTE-M i satelitní přenosy.

Podrobnější parametry spolupráce nebyly oznámeny. Obchodní plán společnosti počítá s nárůstem počtu obchodních partnerů ze současných 18 na 44 v roce 2025, o čemž jsme informovali v představení Hardwario spolu s informacemi o IPO.

Pro společnost ZAT jsme v minulosti vyvinuli několik IoT produktů a jsme nadšeni, že naše spolupráce bude dále pokračovat. Vnímáme kompetence a sílu společnosti ZAT zejména v oblasti energetiky a také přednosti platformy SimONet. Začínáme s projektem monitoringu katodové ochrany, ve kterém naplno využijeme potenciál naší IoT brány CHESTER a IoT přenosových technologií NB-IoT a LTE-M. Těšíme se rovněž na nasazení našeho satelitního modulu v místech, kde nebude pokrytí terestriálními sítěmi. Neméně důležitým aspektem spolupráce se ZAT je dlouhodobost, ze které se jistě narodí další zajímavá řešení,” uvádí v tiskové zprávě Alan Fabik, spoluzakladatel HARDWARIO.

Akcie společnost Hardwario (BAAHARDW) byly na trhu START pražské burzy naposledy zobchodovány za 16,90 Kč.

 

Zdroj: Hardwario


Marek Chudoba
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Související odkazy


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,6674926,03651
USD22,7156523,97635
GBP28,8338830,43412
CHF25,6409827,06402
PLN5,709326,02618

Kompletní informace zde