FIXED.zone za 9M zvýšil meziročně obrat o čtvrtinu na 205 mil. Kč, ve 3Q vzrostl obrat o třetinu
Společnost FIXED.zone, český výrobce příslušenství pro mobilní zařízení, vykázala meziroční zvýšení obratu za uplynulých 9 měsíců o čtvrtinu na 205 mil. Kč. Má na dosah překonání celoročního plánu a dosáhnout obratu přes 300 mil. Kč. Za třetí kvartál vzrostl obrat společnosti o třetinu.
Největší boom zažívají výrobky pro ochranu telefonů a rychlé nabíječky na mobily a tablety. Úspěch rovněž zaznamenává sortiment bezdrátového nabíjení a nabíjecí stanice, umožňující nabíjení více zařízení současně.
„Daří se nám naplňovat cíl stát se lídrem v oblasti příslušenství pro mobilní telefony, tablety a nositelnou elektroniku. Produkce pod značkou FIXED aktuálně tvoří již 75 procent celkového obratu firmy. Věřím, že se toto číslo bude i nadále zvyšovat s tím, jak budeme na trh uvádět další novinky. Dlouhodobá vize značky je budování vlastního vývoje, vytvářet vlastní design produktů. Produktů, které jsou u kvalitní a snadno se používají. Novým trendem, který v současné době intenzivně řešíme, je rozšíření výroby produktů v Česku. Díky zdražování produktů i dopravy a prodlužujícím se dodacím lhůtám cítíme správný čas investovat mnohem více do lokální výroby příslušenství,“ uvedl Daniel Havner, zakladatel společnosti a její majoritní akcionář.
Akcie FIXED.zone (BAAFIXZO) se obchodují v probíhající aukci na trhu START pražské burzy, která skončí ve 12:30. Průvodce obchodováním na trhu START je k dispozici zde. Na burze RM-SYSTÉM akcie posilují o 2,86 % na 360 Kč.
Zdroj: FIXED.zone
Marek Pokorný
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Související odkazy
- Výrobce mobilního příslušenství FIXED.zone zveřejnil kompletní výsledky za rok 2024
- Výrobce mobilního příslušenství FIXED.zone v roce 2024 zaznamenal meziroční růst obratu o 5,4 %
- Výrobce mobilního příslušenství FIXED.zone za 9M zaznamenal meziroční růst tržeb o 4,3 %
- Fixed.zone zveřejnila výsledky za 1H, dle CEO je růst tržeb mírně za očekáváním
- Manažerské obchody: V srpnu nakupovalo vedení Monety, Fixed.zone a Kofoly
Nejnovější:
- USA uzavírá se ziskem
- Americké indexy posilují
- Frankfurtská burza dnes ztrácela
- Pražská burza v závěru týdne mírně klesla
- S&P 500 posiluje, reportovaly Monster, Gen Digital, Take Two, Trade Desk, Block a další
- Americké futures kontrakty mírně posilují
- Monster Beverage ve 2Q překonal odhady analytiků, v červenci zaznamenal více než 20% růst tržeb
- Vývoj cen komodit: Měď +0,69 % na 4,429 USD za libru
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,45
- Take-Two v 1Q oznámila čisté objednávky nad očekáváním