Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Akcie a obchodování > e-Broker > Demo e-Broker

Burzovní demoúčet aplikace e-Broker

Díky aplikaci e-Broker můžete během několika málo sekund nakoupit či prodat akcie, deriváty nebo ETF. Sestavte vlastní portfolio cenných papírů, které nejlépe odpovídá Vámi zvolené investiční strategii a sledujte jeho úspěšnost v čase. Vyzkoušejte si investování nanečisto zdarma a bez rizika s demoverzí aplikace e-Broker.

Demoúčet vytvoříte vyplněním krátkého registračního formuláře a stisknutím tlačítka "Odeslat" na konci této stránky.

  • Uživatelské jméno bude odesláno na uvedený email.
  • Heslo bude odesláno v SMS zprávě na uvedené telefonní číslo.
  • Platnost demoúčtu aplikace e-Broker je 30 dní.

V demoverzi lze provádět fiktivní vklady Vámi vybraných cenných papírů do portfolia a fiktivní výběry z portfolia. Tímto způsobem můžete vytvořit vlastní portfolio a otestovat tak Vaše schopnosti bez jakéhokoliv rizika. 

JAK NEJLÉPE OTESTOVAT SVŮJ INVESTORSKÝ TALENT

Zkuste si, jak snadné je s e-Brokerem pracovat. Ověřte si, jak rychle a spolehlivě funguje tato aplikace na Vašem počítači a s Vaším připojením a zabezpečením. Zvažte, které pokročilé funkce e-Brokera budete chtít používat při svém investičním rozhodování a naučte se je správně nastavit. Doporučujeme začít od:

  • vyhledávání jednotlivých cenných papírů
  • sestavení vlastního portfolia

Jak nalézt cenný papír?

Pro rychlé nalezení akcie použijte pole v levém sloupci aplikace e-Broker nazvaná "Najdi CP" a "Jdi na CP". Do pole "Najdi CP" můžete zadat název společnosti nebo jeho část a spusťte vyhledávání kliknutím na tlačítko "Zobraz". Pokud znáte symbol cenného papíru (tzv. ticker), zadejte jej do pole "Jdi na CP" a potvrďte vyhledávání kliknutím na tlačítko "Zobraz".

Jak sestavit vlastní portfolio?

Po prvním přihlášení máte ve Vašem demoúčtu vloženy ukázkově akcie firem, do kterých investovali makléři Fio banky v reálném ukázkovém portfoliu Portfio. K těmto akciím můžete "přikoupit" další, případně "vyprodat" libovolné množství těch původních. Portfolio zobrazíte kliknutím na odkaz "Portfolio" na horní navigační liště a dále zvolíte podstránku "Stav". Pro nákup cenného papíru slouží ikonka "nákup", pro prodej "prodej", stejně jako v ostré verzi pro smluvní klienty. Do pokynu uvedete pouze množství, které se má fiktivně zobchodovat, všechny ostatní parametry ponecháte beze změny. Pokyn se po odeslání provede bezprostředně za cenu, která v daný okamžik byla na trhu dosažitelná. Tyto fiktivní operace mají charakter vkladu do, resp. výběru z portfolia za cenu odpovídající situaci na trhu.

Chcete se dozvědět více? Prohlédněte si našeho Průvodce e-Brokerem!


Zřídit demoúčet aplikace e-Broker:

Stisknutím tlačítka "Odeslat" potvrzuji, že jsem se prostřednictvím informačního memoranda informoval o zpracování osobních údajů.Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Fio banka na Twitteru Fio banka na Facebooku Fio banka na Google+ Fio banka na Youtube

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,9492726,22873
USD21,9735723,10043
GBP28,2759729,72603
CHF22,0286623,15834
PLN5,821236,11977

Další měny


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X