Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Akcie a obchodování > e-Broker > Demo e-Broker

Demoverze aplikace e-Broker

Vyzkoušejte si investování nanečisto, zdarma a bez rizika s demoverzí aplikace e-Broker. V demoverzi lze provádět fiktivní vklady Vámi vybraných cenných papírů do portfolia a fiktivní výběry z portfolia. Tímto způsobem můžete vytvořit vlastní portfolio a otestovat tak Vaše schopnosti bez jakéhokoliv rizika.

Demoúčet vytvoříte vyplněním krátkého registračního formuláře a stisknutím tlačítka "Odeslat" na konci této stránky.

  • Uživatelské jméno bude odesláno na uvedený email.
  • Heslo bude odesláno v SMS zprávě na uvedené telefonní číslo.
  • Platnost demoúčtu aplikace e-Broker je 30 dní (poté bude automaticky zrušen).

V demoverzi lze provádět fiktivní vklady Vámi vybraných cenných papírů do portfolia a fiktivní výběry z portfolia. Tímto způsobem můžete vytvořit vlastní portfolio a otestovat tak Vaše schopnosti bez jakéhokoliv rizika. 

JAK NEJLÉPE OTESTOVAT SVŮJ INVESTORSKÝ TALENT

Zkuste si, jak snadné je s e-Brokerem pracovat. Ověřte si, jak rychle a spolehlivě funguje tato aplikace na Vašem počítači a s Vaším připojením a zabezpečením. Zvažte, které pokročilé funkce e-Brokera budete chtít používat při svém investičním rozhodování a naučte se je správně nastavit. Doporučujeme začít od:

  • vyhledávání jednotlivých cenných papírů
  • sestavení vlastního portfolia

Jak nalézt cenný papír?

Pro rychlé nalezení akcie použijte pole v levém sloupci aplikace e-Broker nazvaná "Najdi CP" a "Jdi na CP". Do pole "Najdi CP" můžete zadat název společnosti nebo jeho část a spustit vyhledávání kliknutím na tlačítko "Zobraz". Pokud znáte symbol cenného papíru (tzv. ticker), zadejte ho do pole "Jdi na CP" a potvrďte vyhledávání kliknutím na tlačítko "Zobraz".

Jak sestavit vlastní portfolio?

Pro fiktivní vklad cenného papíru slouží ikonka modrého "plus", pro fiktivní výběr červeného "mínus". Do pokynu uvedete pouze množství, které se má fiktivně zobchodovat, všechny ostatní parametry můžete ponechat beze změny. Pokyn se po odeslání provede bezprostředně za cenu, která v daný okamžik byla na trhu dosažitelná.

Tyto fiktivní operace mají charakter vkladu do, resp. výběru z portfolia za cenu odpovídající situaci na trhu. Pokud byste chtěli daný cenný papír vložit do portfolia za jinou cenu, než je aktuálně dosažitelná na trhu, stačí ji napsat do kolonky "Cena". Portfolio se bude následně ohodnocovat tak, jako byste cenné papíry nakoupili za uvedenou cenu a vůči aktuálnímu dosažitelnému kurzu bude vykazovat ztrátu nebo zisk.

Cenné papíry lze do portfolia fiktivně vložit k libovolnému datu, tedy např. i několik let zpětně.

V případě, že byste chtěli nějaký cenný papír pouze sledovat, aniž by v portfoliu představoval jakýkoli majetek, pak stačí, když provedete jeho fiktivní vklad a nevyplníte ani množství, ani cenu. Pro odebrání sledovaného cenného papíru stačí provést fiktivní výběr, případně fiktivní vklad stornovat v záložce Obchody (kliknutím na symbol modrého plus se otevře formulář "Storno fiktivního vkladu/výběru", který stačí potvrdit.

Chcete se dozvědět více? Projděte si našeho Průvodce e-Brokerem!


Zřídit demoúčet aplikace e-Broker:


Stisknutím tlačítka "Odeslat" potvrzuji, že jsem se prostřednictvím informačního memoranda informoval o zpracování osobních údajů.e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,1508325,49117
USD22,5833323,83668
GBP28,6295530,21845
CHF25,2396226,64039
PLN5,613575,92513

Kompletní informace zde