Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Elon Musk věří, že Model Y se střetne poptávkou větší, než kdy doposud Tesla zažila

Elon Musk věří, že Model Y se střetne poptávkou větší, než kdy doposud Tesla zažila

7.1.2020 12:01, TSLA

Podle něj se dočká tento vůz od spotřebitelů větší poptávky, než všechny ostatní společností vyráběné modely dohromady. Výkonní představitelé Tesly však neposkytli detailnější informace o postupu s modelem Y.

Na dnešní konferenci pořádané v rámci slavnostního otevření továrny vyrábějící Model Y v Šanghaji, po emotivním entrée se Elon Musk rozhovořil o svém výhledu pro nový model elektromobilu společnosti Tesla. Podle něj se dočká tento vůz od spotřebitelů větší poptávky, než všechny ostatní společností vyráběné modely dohromady. Výkonní představitelé Tesly však neposkytli detailnější informace o postupu s modelem Y. Podle informací z loňského října by se produkce nového modelu měla rozjet už v letošním létě.

Samotná továrna stála okolo 2 mld. USD a zvládla být postavena za rekordních 357 dní.

 

Zdroj: MarketScreener


Miloslav Blín
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Související odkazy


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,2290125,70199
USD21,4655122,77049
GBP28,5734630,31054
CHF25,9327327,50927
PLN5,717796,06541

Kompletní informace zde