Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Introduction > About us > Media > Press releases > Fio banka se stala členem České bankovní asociace

Fio banka se stala členem České bankovní asociace

29.3.2011 11:06

Fio banka se stala členem České bankovní asociace. Bude se tak nově aktivně podílet na směřování českého bankovního trhu. V nejbližší době se rovněž připojí ke Kodexu mobility klientů, jehož cílem je usnadnit přechod mezi bankami.

Fio banka se stala plným členem České bankovní asociace (ČBA) a k 1.4.2011 se připojí ke Kodexu mobility klientů, který ČBA zpracovala po vzoru dokumentu připraveného evropskou bankovní asociací s cílem usnadnit klientům přechod mezi bankami. Zájemcům o změnu banky tak Fio banka od dubna nově poskytne plnou podporu a pomoc při administrativních úkonech se změnou spojených. Jedná se především o možnost převedení všech trvalých příkazů k úhradě a souhlasů s inkasem.

„Vnímáme vstup do České bankovní asociace jako krok k aktivnějšímu zapojení do činností, které český bankovní trh ovlivňují. Věříme, že Fio banka jako nízkonákladová univerzální banka může svým obchodním modelem přispět ku prospěchu českého bankovnictví a jeho klientů," komentuje novinku Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.


Fio banka, a.s.
Prohlášení


e-Broker

Login | Create demo

Internetbanking

Login | Create demo

Smartbanking

Download | Activation

Search in contacts

Map CR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Exchange Rates

BuySell
EUR23,6171125,05289
USD19,9209621,13204
GBP27,2264028,88160
CHF25,3285926,86841
PLN5,555775,89353

Full details here