Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > O nás > Média > Tiskové zprávy > Fio banka nabízí kontokorent bez poplatků

Fio banka nabízí kontokorent bez poplatků

28.8.2014 10:29

Fio banka vylepšuje kontokorentní úvěr k osobním i podnikatelským účtům. Nyní je možné vybírat ze tří různých tarifů podle potřeby klienta, přičemž u Tarifu 3 se neplatí žádný poplatek za přistavení kontokorentu ani jeho obnovu. Nově mohou o kontokorent žádat nejen stávající, ale i noví klienti.

Česká Fio banka nabízí od konce srpna nový kontokorentní Tarif 3, jehož přistavení i roční obnova jsou zcela zdarma. Klienti tak mohou nově vybírat celkem ze tří tarifů podle toho, jestli kontokorent hodlají čerpat delší dobu, nebo naopak jednorázově několikrát do roka. K Tarifu 3 je možné navíc získat slevu až 4 % z úrokové sazby. Při řádném plnění podmínek smlouvy o kontokorentu je po roce automaticky snížen úrok o 2 %, po druhém roce o další 2 %. O tuto slevu klienti nemusí žádat, je jim přiznána automaticky a bez obstrukcí. Slevu k třetímu tarifu mohou získat i klienti, kteří už kontokorent ve Fio bance alespoň rok čerpají, i ti, kteří mají kontokorent s podobnými parametry alespoň rok v jiné bance.

Fio banka poskytuje kontokorenty až do výše 500 000 Kč k osobním či podnikatelským účtům bez poplatku za rezervaci zdrojů. Úrok je počítán denně z aktuálně čerpané částky, kterou je možné použít kdykoliv a na cokoliv. Finanční rezervu mohou nyní získat také noví klienti. Stačí si zdarma založit účet a s potvrzením o příjmu za poslední 3 měsíce od zaměstnavatele přijít na kteroukoliv pobočku Fio banky. Formulář je dostupný na webových stránkách banky. Novinkou pro stávající klienty, kterým chodí na účet pravidelný příjem, je možnost zažádat o kontokorent nejen na pobočce, ale také prostřednictvím online formuláře v Internetbankingu.

„Vnímáme zvýšený zájem klientů mít k dispozici finanční rezervu v případě potřeby. Proto jsme stávající portfolio kontokorentních tarifů rozšířili o tarif bez poplatků a s možností získání slev. Klienti si mohou sami vybrat, který ze tří nabízených tarifů je pro ně nejvhodnější. Věříme, že naše nabídka osloví jak stávající, tak i nově příchozí klienty,“ komentuje vylepšení kontokorentních úvěrů Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Přehled jednotlivých tarifů a úrokových sazeb naleznete zde.


Fio banka, a.s.
Prohlášení


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,6704126,03959
USD22,7652824,02872
GBP28,8387430,43926
CHF25,8492027,28380
PLN5,717886,03522

Kompletní informace zde