Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Osobní makléř

Vybraný tým zkušených makléřů je Vám k dispozici pro sjednání nadstandardní trvalé péče o rozvoj Vašeho portfolia. Pokud při osobním jednání makléř získá Vaší důvěru, začne každodenně sledovat stav Vašich investic a z aktuálních příležitostí k nákupu a prodeji vybere ty nejlépe vyhovující Vašim investičním záměrům. Osobní makléř však nemá právo žádnou transakci uskutečnit sám. Pokud nalezne vhodnou příležitost, spojí se s Vámi, zamýšlenou transakci Vám zdůvodní a je jen na Vás, zda se ji odhodláte uskutečnit. Služby Osobního makléře jsou tedy založeny na následujících principech:

Osobní makléř - podpora investování profesionálem, kontrola investic klientem!

  • Fio banka klientovi nabídne zkušeného makléře, který se trvale věnuje péči o klientovy investice.
  • Klient si ponechává kontrolu nad každou jednotlivou transakcí.
  • Za služby Osobního makléře Fio získává podíl na zhodnocení klientových prostředků.

Jak to funguje?

Investování probíhá na standardním obchodním účtu klienta. Souhlas s navrženou transakcí klient vyjádří tím, že podle předchozího doporučení svého Osobního makléře standardně zadá pokyn (nejčastěji telefonicky). Klient má k dispozici speciálně upravenou aplikaci e-Broker, která mu kdykoliv umožní podívat se na své portfolio investic, ale neumožní elektronické podání pokynů. Klient se tak nemusí bát, že by nějakým nedopatřením provedl nechtěnou transakci sám. Klient pravidelně dostává výpis ze svého účtu včetně přehledného grafu zhodnocení svého portfolia a stručného popisu všech provedených transakcí za dobu od posledního výpisu.

Podmínky a postup získání služby

  • Minimální hodnota portfolia klienta pro poskytování služeb Osobního makléře je 4 mil. Kč.
  • Cena služby je 20 % z výdělku klienta. Přesný výpočet je následující: korunové ohodnocení akcií a zůstatků účtů kurzy burz a měn k 31.12. daného roku - korunové ohodnocení akcií a zůstatků účtů kurzy burz a měn k 1.1. daného roku - peněžní vklady a cenné papíry vložené do portfolia během roku ohodnocené v Kč kurzy burz a měn ke dni vkladu + peněžní výběry včetně vyplacených dividend a cenné papíry vyjmuté z portfolia během roku ohodnocené v Kč kurzy burz a měn ke dni výběru. Standardní transakční poplatky jsou z klientových účtů strhávány průběžně, takže snižují základ pro odměnu ze zhodnocení klientova portfolia. V průběhu roku může Fio podle výše uvedeného výpočtu vyčíslit zálohu a strhnout ji z účtu klienta.
  • Před sjednáním služby proběhne schůzka klienta s jeho budoucím Osobním makléřem za účelem vytvoření osobního kontaktu mezi makléřem a klientem a stanovení investiční strategie podle individuálních potřeb klienta.
  • Schůzku si můžete dojednat telefonicky na čísle 224 346 493 nebo osobně prostřednictvím poboček Fio banky.

e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,7988526,17515
USD21,8652523,07875
GBP29,1233430,73966
CHF23,7976325,11837
PLN5,367355,66525

Kompletní informace zde


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X