Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Siemens plánuje investovat v Indii

Siemens plánuje investovat v Indii

2.2.2010 12:26, SIE

Siemens plánuje investovat v Indii

Největší inženýrská společnost v Evropě, Siemens AG (SIE), oznámila, že bude v následujících 3 letech investovat 346 mln. USD (16 mld. rupií) v Indii, zejména v sektoru obnovitelné energie. Z toho 5 mld. rupií plánuje vynaložit na výstavbu vzdušných turbín.
Akcie SIE posilují na 65,32 EUR (+0,42 %).

Související odkazy


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,5176424,94736
USD20,7337621,99424
GBP27,2739628,93204
CHF25,5076527,05835
PLN5,483665,81704

Kompletní informace zde