Akcie M2C byly přijaty k obchodování na RM-SYSTÉMu
Na české burze RM-SYSTÉM dochází opět k rozšíření nabídky obchodovatelných emisí – tentokrát o akcie českého poskytovatele správy a digitalizace budovat Mark2Corporation (M2C)
Obchodování akcií M2C na RM-SYSTÉMu
Společnost RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s. přijala k obchodování emisi akcií Mark2 Corporation Investment SE (ticker: BAAMACIN, ISIN: CZ1008000823) na svém mnohostranném obchodním systému se začátkem obchodování 20. června 2025.
Akcie společnosti budou zařazeny do segmentu EasyClick s velikostí lotu 100 ks akcií a maximálním možném násobku lotů 50.
IPO Mark2 Corporation SE
Společnost Mark2 Corporation SE se od dnešního dne obchodují na trhu START Burzy cenných papírů Praha.
Podrobné informace o společnosti a úpisu naleznete v našem představení.
Zdroj: RM-SYSTÉM
Jakub Němec
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Související odkazy
- Shrnutí jarního Start Day pražské burzy
- M2C zveřejnilo v rámci Start Day výsledky za 2025 a výhled
- Jarní Start Day pražské burzy se bude konat 19. – 20. května 2026
- Rušení pokynů na trzích BCPP, RM-S a Xetra v důsledku změny kroku kotace
- Pražská burza posiluje, Fio banka zveřejnila analýzu a reportovaly společnosti Gevorkyan a M2C
Nejnovější:
- Nejvyšší soud USA ochránil Bayer před žalobami ohledně Roundupu
- Wall Street v úvodu obchodování klesá, výrazně však rostou výrobci paměťových čipů v čele s Micronem
- Americké futures kontrakty posilují, v čele Nasdaq 100 futures +2,37 %
- USA: Index aktivity Chicago Fed v květnu klesl na -0,10 b. při očekávání 0,15 b
- USA: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v květnu podle předběžných dat klesly o 4,5 %
- USA: Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti k 20. červnu na 215 tis.
- USA: Anualizovaný HDP v 1Q dle konečných dat vzrostl o 2,1 % při očekávání růstu o 1,6 %
- USA: Deflátor výdajů na osobní spotřebu v květnu meziročně vzrostl o 4,1 % v souladu s očekáváním
- USA: Osobní příjem v květnu vzrostl o 0,7 %, výdaje se také zvýšily o 0,7 %
- IBM představila technologii výroby čipů pod hranicí 1 nanometru





