Developer CTP oznámil podpis 10leté nájemní smlouvy se společností Zoomlion
Česká developerská společnost CTP oznámila podpis 10leté nájemní smlouvy se společností Zoomlion, která přesune své operace do CTParku Tatabánya.
Na základě dohody z 20. února Zoomlion investuje 100 milionů EUR do technologie ve své továrně v CTParku Tatabánya, kde CTP upraví 35 000 m2 logistické budovy TBN5 pro výrobu nůžkových a ramenových zvedáků. Kromě toho bude čínská společnost využívat venkovní prostory, nové servisní zařízení a testovací zónu o rozloze 20 000 m2.
Zoomlion Heavy Industry Science and Technology Co., Ltd. je globální lídr ve výrobě stavebních a zemědělských strojů. V Maďarsku působí od roku 2021.
„Jsme potěšeni, že můžeme přivítat Zoomlion v CTParku Tatabánya, jednoho z předních světových výrobců ve svém oboru. Jejich připojení k naší komunitě nájemců je dalším milníkem v budování partnerství s globálně renomovanými společnostmi. Zdůrazňuji pojem partner, protože strategickým cílem CTP je podporovat dlouhodobé spolupráce, které umožní vzájemný růst a úspěch. CTPark Tatabánya je vysoce žádaný nájemci díky vynikající poloze a umístění v jedné z nejrychleji se rozvíjejících hospodářských zón Maďarska,“ řekl Dr. Ferenc Gondi, generální ředitel CTP Hungary.
Akcie CTP
Akcie CTP (BAACTP) v pátek na pražské burze uzavřely na 410 Kč.
Zdroj: CTP
Michal Šnobl
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Související odkazy
- CTP: Kepler Cheuvreux zvýšil cílovou cenu na 20,40 EUR a snížil doporučení na „hold“
- CTP: Bernstein mírně zvyšují cílovou cenu z 22 EUR na 22,50 EUR s doporučením „Outperform"
- CTP: BNP Paribas zvýšilo cílovou cenu z 18 EUR na 21 EUR se stávajícím doporučením „outperform“
- CTP: Jefferies zvyšuje cílovou cenu na 20,30 EUR s doporučením sníženým na „hold“
- Realitní společnost CTP zveřejnila výsledky za 1H a potvrdila celoroční výhled
Nejnovější:
- Na Wall Street se opět posouvaly rekordy
- Pokles výnosů dluhopisů, indexy zůstávají vysoko
- Německý index DAX si připsal 0,67 %
- USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 8. srpnu vzrostly o 3036 tis. barelů
- Čínský Tencent zveřejnil výsledky hospodaření za 2Q
- Pražská burza na novém rekordu
- Zámořské akcie v úvodu obchodování posilují
- Manažerské obchody: V červenci prodávali manažeři Coltu a Kofoly
- Americké futures kontrakty mírně posilují
- Vývoj cen komodit: Stříbro +1,73 % na 38,66 USD za unci