Coloseum Holding prodlužuje upisovací období o týden
Gastronomická skupina Coloseum Holding prodlužuje období pro úpis svých akcií o týden do 19. července.
Gastronomická skupina Coloseum oznámila prodloužení upisovacího období v rámci vstupu na trh START Burzy cenných papírů Praha o týden do 19. července. Předpokládaný termín přijetí k obchodování je 25. 7. 2022.
Fio banka bude pokyny přijímat do 18. července.
Podrobnosti o společnosti a transakci naleznete v našem představení zde.
Společnost investorům nabízí až 425 tis. nových akcií. Podle objednávkové knihy na stránkách pražské burzy investoři aktuálně na nejnižší cenové hladině poptávají téměř 148 tis. akcií.
V rámci svého vstupu na trh START společnost Coloseum Holding nabízí klientům Fio banky jednorázovou 25% slevu. Svým budoucím akcionářům nabízí věrnostní kartu Bakarta s 10 % a dárkový voucher. Podrobnosti zde.
Zdroj: Coloseum Holding
Jan Tománek
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Související odkazy
Nejnovější:
- Širší index S&P 500 uzavřel úterní seanci korekcí o -0,57%.
- Frankfurtská burza uzavřela úterní seanci na zelené nule
- Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
- Pražská burza rostla
- Americké indexy zahajují seanci v zeleném
- Americké futures kontrakty stagnují
- USA: Započatá výstavba v květnu klesla na 1 177 tis. při očekávání 1 430 tis
- USA: Index importních cen v květnu vzrostl o 6,7 %, index exportních cen o 11,2 %
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 20,80
- Vývoj cen komodit: Ropa (-2,77 %), zemní plyn (+1,24 %), pšenice (+1,23 %)




