Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Avast uvádí nový produkt Avast One

Avast uvádí nový produkt Avast One

16.9.2021 11:13, BAAAVAST

Kyberbezpečnostní společnost Avast dnes v rámci nové strategie představila nový vlajkový antivirový produkt Avast One. K dispozici je i verze zdarma.

Nové logo Avastu. Zdroj: Avast

Nové logo Avastu. Zdroj: Avast

Avast One je novým produktem, který poskytuje internetovým uživatelům komplexní řešení v podobě ochrany před kybernetickými útoky, ochrany soukromí a identity a zvýšení výkonu zařízení. Uživatelům je kromě placených produktů Avast One Individual a Avast One Family, které poskytují pokročilejší funkce, dostupný i produkt zdarma s názvem Avast One Essential. Uživatele chrání před kybernetickými útoky a škodlivými připojeními prostřednictvím firewallu. Přes VPN je možné ve free verzi přenést 5 GB dat.

Avast One je k dispozici ode dneška na trzích v USA, Kanadě, Velké Británii a Austrálii. Rozšíření na další trhy včetně ČR a Slovenska je plánováno v brzké době.

CEO Avastu Ondřej Vlček uvedl: „Digitální svět se ocitl na křižovatce. Přes 4,8 miliardy lidí je dnes online, což je více než polovina světové populace a zajištění bezpečného přístupu k internetu se stává základním digitálním právem. Nestačí jen důvěřovat poskytovatelům online služeb, že mají vždy na zřeteli naše nejlepší zájmy, a uživatelé proto potřebují pomoci s řešením nerovnosti ve vztahu k internetu a ochranou své bezpečnosti a soukromí. Jako společnost zabývající se kybernetickou ochranou věříme, že můžeme udělat více pro zlepšení online bezpečnosti a obranu před nežádoucím sledováním a monitorováním. Avast se proto zavázal bojovat za digitální svobodu a chránit soukromí digitálních občanů dnes i v budoucnu.“

 

Zdroj: Avast


Michal Fric
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Související odkazy


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR25,0090126,39699
USD22,1269923,35501
GBP29,4809231,11708
CHF23,9445525,27345
PLN5,311505,60630

Kompletní informace zde


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X