Cisco Systems: Goldman Sachs zvyšuje investiční doporučení z „neutral“ na „buy“
Analytici Goldman Sachs zvýšili investiční doporučení akcie Cisco Systems. Dle slov analytiků americké investiční banky vytváří znovuotevírání ekonomiky předpoklad zvýšené spotřeby korporátních podniků v oblasti síťových služeb.
Analytik Rod Hall z Goldman Sachs vidí jako možnost pro růst výměnu starší technologie v podnicích novými produkty Cisco Catalyst 9000. Podle Halla by z těchto produktů společnost měla vytěžit silný dvouciferný růst výnosů. V reakci na to zvýšil cílovou cenu z 50 USD na 59 USD.
Poradenská společnost Evercore ISI zvýšila cílovou cenu z 54 USD na 58 USD. Cisco podle ní disponuje atraktivními aktivy v post-covidové době.
Akcie technologické společnosti dnes momentálně posilují o 1,5 %. Od říjnového dna připsaly již více než 40 %.
Zdroj: Bloomberg
Michal Fric
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Související odkazy
Nejnovější:
- Zámoří uzavřelo v kladných číslech
- Wall Street míří k novým maximům
- Frankfurtská burza ve čtvrtek mírně oslabila
- USA: Zásoby plynu podle EIA k 4. červenci vzrostly o 53 mld. kubických stop při očekávání 62 mld.
- Moneta: Wood & Company zvyšuje cílovou cenu z 116 Kč na 149,4 Kč při stávajícím doporučení "hold"
- Komerční banka: Wood & Company zvyšuje cílovou cenu z 959 Kč na 1108 Kč při novém doporučení "hold"
- Pražská burza pokračovala v růstovém módu
- Americké akciové indexy zahajují obchodování smíšeně, akcie Delta po výsledcích rostou o 13 %
- Potravinářská společnost Conagra Brands ve 4Q mírně zaostala za očekáváním, výhled zisku zklamal trh
- Americké futures kontrakty mírně oslabují