S akciemi CETV se na pražské burze bude naposledy obchodovat 8. 10., na RM-SYSTÉMu 12. 10.
S akciemi mediální společnosti Central European Media Enterprises se po převzetí ze strany Skupiny PPF bude naposledy obchodovat na Burze cenných papírů Praha 8. října 2020 a na burze RM-SYSTÉM naposledy 12. října.
Evropská komise včera 6. října odsouhlasila převzetí mediální společnosti Central European Media Enterprises ze strany Skupiny PPF, načež mediální společnost zveřejnila předpokládané datum dokončení transakce 13. října.
Pražská burza tak od počátku obchodního dne 9. října 2020 pozastavuje obchodování s emisí s tím, že pokud nedojde k oznámení posunu předpokládaného data účinnosti fúze, bude 13. října obchodování ukončeno.
Na RM-SYSTÉMu by se s akciemi CETV mělo naposledy obchodovat 12. října 2020.
Držitelům akcií bude náležet protiplnění ve výši 4,58 USD na akcii. Podrobnosti o distribuci protiplnění zveřejníme, až budou informace dostupné.
Zdroj: BCPP, RM-S
Jan Tománek
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Nejnovější:
- Frankfurtská burza otevírá růstem, Siemens kupuje divize italského výrobce železniční signalizace
- Pražská burza na začátku obchodování roste, ČEZ zveřejnil výsledky hospodaření za 1Q
- Gen Digital: Morningstar snižuje doporučení na „hold“ při zachování cílové ceny 25 USD
- Cisco Systems překonal odhady ve 3Q, zvýšil roční výhled a oznámil restrukturalizaci zaměřenou na AI
- Akciový výhled
- ČEZ: výsledky hospodaření za 1Q 2026 (+komentář analytika)
- Evropské futures kontrakty posilují
- Asijské akcie se obchodují v kladném teritoriu, taženy především technologickými tituly
- Očekávané události: Žádosti o podporu v nezaměstnanosti, maloobchodní tržby (USA)
- Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci posílením o 0,58%.





