Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Polský broker online na světových trzích díky české technologii

Polský broker online na světových trzích díky české technologii

13.5.2003 12:50

Polský broker online na světových trzích díky české technologii


Největší polský nebankovní obchodník s cennými papíry - firma Beskidzki Dom Maklerski (BDM) - začne na polském trhu nabízet možnost obchodování na světových akciových trzích prostřednictvím české internetové aplikace e-Broker. Tato aplikace, jejímž autorem jsou programátoři společnosti Fio, umožňuje současně obchodovat on-line na akciových trzích v ČR, SRN a USA.
Uživatelé aplikace e-Broker mohou kromě samotného podávání pokynů také využívat celou řadu dalších funkcí a nástrojů, které usnadňují a zefektivňují obchodování s cennými papíry. Uživatel této aplikace může například sledovat v reálném čase vývoj kurzu cenných papírů, stav svého portfolia, používat nástroje technické a fundamentální analýzy. Podání pokynu, jeho zpracování a zobrazení zprávy o současném stavu objednávky je otázkou několika vteřin.
Podle Sławomira Frase, ředitele obchodní divize BDM, je polský akciový trh velmi rozvinutý, nepůsobí však na něm žádní on-line brokeři zajišťující obchodování na zahraničních trzích. Fras dále dodal, že spolupráce s Fio otevírá BDM zcela nový trh, na kterém i v budoucnu, po vstupu dalších konkurentů, chce být BDM polskou jedničkou.
Podle Jána Franeka, tiskového mluvčího společnosti Fio, po svém loňském vstupu na slovenský trh Fio plánuje expanzi do dalších zemích a to buď formou zřízení vlastních poboček či formou navázání spolupráce s některým z místních obchodníků.


Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Fio banka na Twitteru Fio banka na Facebooku Fio banka na Google+ Fio banka na Youtube

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR25,0012126,23079
USD21,2221422,26586
GBP27,8735829,24442
CHF22,0951723,18183
PLN5,813056,09895

Další měny


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X