Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Introduction > News > Stock Market Reports > Siemens kupuje majoritní podíl v českém OEZ

Siemens kupuje majoritní podíl v českém OEZ

19.2.2007 13:55, SIE

Siemens kupuje majoritní podíl v českém OEZ

Siemens (SIE), největší evropská elektrotechnická společnost, kupuje v rámci své expanze ve střední a východní Evropě majoritní podíl v českém OEZ. OEZ má dominantní postavení na českém a slovenském trhu s jističi, pojistkami a zařízeními pro rozvod elektrické energie. Akcie Siemensu posilují o 1,04% na 85,14 EUR

Related links


e-Broker

Login | Create demo

Internetbanking

Login | Create demo

Smartbanking

Download | Activation

Search in contacts

Map CR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Exchange Rates

BuySell
EUR23,5472424,97876
USD20,6236121,87739
GBP27,2744428,93256
CHF25,5348227,08718
PLN5,490995,82481

Full details here