Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > O nás > Média > Tiskové zprávy > Klienti Fio banky si mohou přesunout účty z jiných bank online

Klienti Fio banky si mohou přesunout účty z jiných bank online

19.5.2021 14:18

Nově si mohou stávající klienti Fio banky online zrušit účet v jiné bance a převést peněžní zůstatek, trvalé příkazy i inkasa. To vše provedou online přímo ve svém Internetbankingu.

Díky Standardu mobility mohou klienti snadno vyřídit přechod mezi bankami, jelikož nová banka jim pomůže převést zejména trvalé příkazy a inkasa a také původní účet za klienta zruší. Nově je u Fio banky možné celý tento proces vyřídit online přímo v Internetbankingu. Stávající klienti si tak mohou jednoduše, zdarma a z pohodlí domova nechat převést finanční zůstatek ze svého účtu u jiné banky, stejně jako trvalé příkazy a inkasa, která na původním účtu mají. Fio banka za klienta vyřídí i samotné zrušení účtu.

„Podle našich zkušeností má velké množství klientů účty v několika bankách a to často jen z důvodů, že se jim třeba do banky nechce kvůli zrušení účtu osobně chodit. Takto mohou celou záležitost vyřídit online jen vyplněním žádosti v Internetbankingu. O tuto online možnost ale nemusí být ochuzeni zájemci, kteří u nás účet ještě nemají a chtěli by k nám přejít a převést nastavení trvalých příkazů a inkas z původního účtu. Mohou si totiž účet založit jednoduše online na webu nebo přes mobilní aplikaci a následně, když se přihlásí do internetového bankovnictví, tak tam požádat o převedení nastavení svého původního účtu. Nemusí tak kvůli převodu navštěvovat pobočku,“ rozkrývá možnosti, které novinka nabízí, obchodní ředitel Fio banky Jan Bláha.


Fio banka, a.s.
Prohlášení


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,5971924,90681
USD20,8066321,96137
GBP28,3882429,96376
CHF22,7409524,00305
PLN5,216695,50621

Kompletní informace zde


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X