Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > O nás > Média > Tiskové zprávy > Klienti Fio banky mohou nově vyřídit kontokorent kompletně online

Klienti Fio banky mohou nově vyřídit kontokorent kompletně online

5.9.2016 15:19

Česká Fio banka staví na spojení široké sítě poboček a online služeb, které stále rozvíjí. Spotřebitelům nyní přináší novinku v podobě úplného vyřízení kontokorentního úvěru online v Internetbankingu bez nutnosti návštěvy pobočky.

Klienti Fio banky si nově mohou sjednat kontokorent k účtu kompletně po internetu, aniž by museli chodit podepisovat smlouvu na pobočku. V Internetbankingu si jednoduše vyberou jeden ze tří nabízených tarifů, částku, kterou by chtěli mít ke svému účtu přistavenou, a elektronickou žádost zašlou do banky. V internetovém bankovnictví pak najdou zprávu o schválení úvěru i smlouvu k podpisu, kterou autorizují pomocí kódu zaslaného SMS zprávou. Kompletní vyřízení online se týká fyzických osob s novou rámcovou smlouvou. Podnikatelé a právnické osoby mohou v Internetbankingu podat žádost, smlouvu pak podepíší na některé ze 78 poboček banky. Kompletní vyřízení kontokorentu online se tak řadí k dalším produktům, jako jsou osobní účty v 15 měnách, spořicí účty, termínované vklady nebo úvěr na obchodování, které jdou ve Fio bance vyřídit na dálku.

„Snažíme se našim klientům zjednodušovat kontakt s bankou, aby co nejvíce věcí vyřídili z pohodlí domova. Jsme rádi, že jim nyní můžeme nabídnout kompletní sjednání kontokorentu online, a věříme, že to pro ně bude příjemná novinka. V digitalizaci služeb budeme pokračovat, chystáme například možnost sjednat si pojištění k již vydané platební kartě online a další novinky, které postupně zveřejníme,“ dodává k novince Fio banky její tiskový mluvčí Ján Franek.


Fio banka, a.s.
Prohlášení


Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Fio banka na Twitteru Fio banka na Facebooku Fio banka na Google+ Fio banka na Youtube

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,8001725,99383
USD20,2638321,23917
GBP28,0958529,44815
CHF21,0894722,10453
PLN5,944446,23056

Další měny


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X