Fio Bank iD vám pomůže i s přihláškami na střední školu
Vybíráte střední školu pro své děti? Fio bankovní identita Vám umí celý proces výrazně zjednodušit.
Už nemusíte v rámci přijímaček pobíhat s papírovými formuláři v ruce, případně je posílat poštou. Ušetřete čas i nervy a podejte přihlášky jednoduše elektronicky. Vše tak vyřešíte z pohodlí domova a ulehčíte si potřebnou administrativu i sběr informací.
Systém je propojen se státními registry, takže nemusíte nic vyplňovat - po přihlášení prostřednictvím Bank iD se vám automaticky načtou údaje o vás i o vašich dětech. Na jednom místě naleznete všechny potřebné informace (viz níže).
Jak podat přihlášku online
- Přihlásíte se do systému na dipsy.cz pomocí Fio bankovní identity a vyberete dítě, které chcete přihlásit. Všechny osobní údaje se automaticky stáhnou ze státního registru.
- Vyberete si ze seznamu až 3 obory bez talentové zkoušky a až 2 obory s talentovou zkouškou (tedy maximálně 5 oborů, do kterých chcete podat přihlášku), a to v pořadí dle priority pro přijetí.
- Uvidíte přehledné informace o každé škole – přehled oborů vzdělání, počet letos přijímaných uchazečů i počty přihlášek a přijatých uchazečů v minulých letech.
- Zjistíte, které dokumenty vybraná škola vyžaduje doložit pro příslušný obor vzdělání. Ty pak nahrajete jako fotky nebo skeny.
- Potvrdíte odeslání, dostanete e-mail s potvrzením - a máte hotovo. Systém automaticky rozřadí žáky do škol podle jejich výsledků a priorit.
Termín pro podání přihlášky v 1. kole je od 1. do 20. 2. 2025.
K rozpracované přihlášce se můžete kdykoli v tomto období vrátit. Kompletní informace najdete na prihlaskynastredni.cz.
Fio bankovní identita (Bank iD) je oblíbený způsob digitálního ověření vaší totožnosti. Na ověřených stránkách se identifikujete snadno, pohodlně a bezpečně s použitím přihlašovacích údajů do Internetbankingu.
Více o použití bankovní identity.
Nejnovější:
- Denní report - pondělí 10.02.2025
- Zámořské akcie zahájily týden růstem
- Americké akcie v úvodu týdne rostou
- Frankfurtská burza dnes rostla, podle Bloombergu chce Merck koupit SpringWorks Therapeutics
- Makroekonomický výhled na tento týden: Index CPI napříč regiony, HDP za 4Q v eurozóně,..
- Pražská burza s mírným ziskem
- Americké akcie v úvodu obchodování posilují, daří se akciím Rockwell Automation po reportu výsledků