Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Push notifikace

Nebaví vás při zadávání pokynů v internetbankingu opisovat kód z autorizační SMS? Přejděte na snadné potvrzování plateb a dalších akcí v mobilní aplikaci - nově ještě pohodlněji a rychleji.

Jak to funguje?

Potvrzování pokynů v mobilní aplikaci je:

  • rychlé a jednoduché,
  • pohodlné a bezpečné.


1.    Zadáte pokyn v Internetbankingu (nebo platbu kartou na internetu).
2.    Na mobilu se vám objeví push notifikace „Máte pokyny/transakci k autorizaci“, kterou se přenesete do aplikace.
3.    Do Smartbankingu se přihlásíte (dle nastavení heslem, otiskem prstu nebo pohledem na telefon), překontrolujete detaily pokynu nebo platby a snadno kliknutím potvrdíte. Pokud jste již přihlášeni, pokyn k autorizaci uvidíte a můžete potvrdit rovnou.

Naše tipy:

Nemáte ještě Smartbanking s push notifikacemi? Stáhněte si ho na GooglePlay nebo AppStoru. Návod k aktivaci naleznete zde.

Pokud máte Smartbanking a chcete ušetřit čas, můžete si aktivovat přihlašování nebo autorizaci otiskem prstu nebo tváře v Nastavení aplikace (Moje Fio » Nastavení » Použít otisk prstu / odemknutí obličejem). Pokud tuto možnost ještě nepoužíváte ani pro jiné aplikace, musíte si nejdříve otisk prstu nebo sken tváře přidat v nastavení svého telefonu.

 

Autorizace pokynů zadaných z Internetbankingu

Návod: Nastavení push notifikací ve Smartbankingu

Upozornění: Pro nastavení push notifikací pro pokyny zadané z IB je potřeba mít Smartbanking minimálně verze 2.2.3. pro Android a 2.3.1 pro iOS (a novější).

Autorizace plateb kartou na internetu

Návod: Nastavení push notifikací pro platby kartou na internetu

Upozornění.: Pro nastavení push notifikací pro platby kartou na internetu je potřeba mít Smartbanking minimálně verze 2.1.3. pro Android a 2.1.1 pro iOS (a novější).

Autorizace pokynů zadaných z Internetbankingu

Návod: Nastavení push notifikací ve Smartbankingu

Pokud ve svém nastavení nevidíte u autorizace pokynů možnost "změnit", pravděpodobně nepoužíváte aktuální Fio Smartbanking - pro nastavení push notifikací pro pokyny z IB je potřeba mít Smartbanking minimálně verze 2.2.3. pro Android a 2.3.1 pro iOS (a novější). Stáhněte si ho na GooglePlay nebo AppStoru (návod k aktivaci je zde).

 

Autorizace plateb kartou na internetu

Návod: Nastavení push notifikací pro platby kartou na internetu

Upozornění: Pro nastavení push notifikací pro platby kartou na internetu je potřeba mít Smartbanking minimálně verze 2.1.3. pro Android a 2.1.1 pro iOS (a novější).

e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Další informace X