Středoevropské trhy otevřely v zelených číslech
Středoevropské trhy otevřely v zelených číslech
Středoevropské trhy si hned po dnešním openu připisují pěkné zisky. Varšavský index WIG20 roste o 1,5% na 2 177 bodů. Nejlépe si vedou akcie Agory (AGO +3,5%), BZW (+3,6%) a CST (+3,2%). Maďarský BUX posiluje o 1,6% na 20 541 bodů, když roste například bankovní OTP (+2,6%).
Nejnovější:
- Asijské indexy navázaly na pokles technologií v USA, Kospi -9 %
- Evropské futures kontrakty oslabují
- EU: Registrace nových aut v květnu vzrostla o 3,2 %
- Očekávané události: Index nákupních manažerů PMI (USA, eurozóna, Německo)
- S&P 500 končí poklesem o 0,37 %
- Wall Street pod tlakem technologií
- Frankfurtská burza v pondělí rostla
- Burza v úvodu týdne rostla
- Wall Street se obchoduje smíšeně
- Eurozóna: Spotřebitelská důvěra v červnu podle předběžných dat na -17,7 b. při očekávání -18 b.




