ProSieben ve ztrátě
ProSieben ve ztrátě
ProSiebenSat.1 Media AG (PSM), provozovatel největší německé soukromé televize, ohlásil za loňský rok ztrátu způsobenou odpisem hodnoty jednotky SBS Broadcasting Group. Čistá ztráta byla 129,1 mil EUR. Pro porovnání, za rok 2007 byla společnost v zisku 89,4 mil EUR. Celkové tržby vzrostly o 13% na 3,05 mld.USD. Dividenda za rok 2008 bude ve výši 2 centů.
Akcie PSM oslabují o 3,94% na 1,22 EUR.
Nejnovější:
- Návrhář AI čipů Cerebras Systems zveřejnil první výsledky od IPO
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-3,26 %), zlato (-2,17 %) a ropa (-1,86 %)
- USA: Index žádostí o hypotéky MBA k 19. červnu vzrostl o 1,0 %
- KB: Agentura Fitch povrdila rating krytého dluhopisu na stupni „AAA“ se stabilním výhledem
- FedEx zveřejnil výsledky za 4Q a po úspěšném odštěpení divize Freight představil celoroční výhled
- Alphabet nahradí v indexu Dow Jones společnost Verizon Communications
- SK Hynix plánuje získat až 29,4 mld. USD prostřednictvím emise ADR na burze Nasdaq
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,23
- Vývoj cen komodit: Ropa (-1,91 %), zlato (-1,36 %) a stříbro (-0,83 %)




