ProSieben ve ztrátě
ProSieben ve ztrátě
ProSiebenSat.1 Media AG (PSM), provozovatel největší německé soukromé televize, ohlásil za loňský rok ztrátu způsobenou odpisem hodnoty jednotky SBS Broadcasting Group. Čistá ztráta byla 129,1 mil EUR. Pro porovnání, za rok 2007 byla společnost v zisku 89,4 mil EUR. Celkové tržby vzrostly o 13% na 3,05 mld.USD. Dividenda za rok 2008 bude ve výši 2 centů.
Akcie PSM oslabují o 3,94% na 1,22 EUR.
Nejnovější:
- Frankfurtská burza v úvodu obchodování posiluje
- Pražská burza v úvodu týdne posiluje
- Asijsko-pacifický region v pondělní seanci převážně posiluje
- Akciový výhled
- Evropské futures kontrakty se obchodují smíšeně
- Očekávané události: Spotřebitelská důvěra (eurozóna)
- Frankfurt zakončuje týden v červených číslech
- Pražská burza rostla
- Americké futures se obchodují v záporu, dnes se však z důvodu státního svátku neobchoduje
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22




