Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Ford bude ztrátový i v roce 2009

Ford bude ztrátový i v roce 2009

22.5.2008 16:13, F

Ford bude ztrátový i v roce 2009

Ford Motor Co. (F), druhý největší výrobce automobilů v USA, očekává, že bude ztrátový i v roce 2009, ačkoliv si firma původně předsevzala, že v příštím roce již dosáhne zisku. Automobilka díky vysokým cenám oceli a paliv snižuje svoji severoamerickou produkci. Miliardář Kirk Kerkorian dnes zveřejnil svoji nabídku na odkup 20 mil. akcií Fordu. Za jednu akcii nabízí 8,50 USD. Akcie společnosti se na začátku dnešní seance propadají o 7,50% na 7,22 USD.

Související odkazy


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,4827024,91030
USD20,5314121,77959
GBP27,2171828,87182
CHF25,3897326,93327
PLN5,492935,82687

Kompletní informace zde