KIT Digital získala z emise 15 mln. USD
KIT Digital získala z emise 15 mln. USD
Technologická společnost KIT Digital (KITD, BAAKITD) oznámila, že uzavřela emisi akcií v hodnotě 15 mln. USD. Společnost očekává čistý výnos z vydaných akcií 14 mln. USD. Prostředky plánuje společnost uplatnit na zpětný odkup warrantů a další firemní účely.
Akcie KITD oslabují na 10,70 USD (-0,93 %).
Nejnovější:
- Očekávané události: Spotřebitelská důvěra (eurozóna)
- Frankfurt zakončuje týden v červených číslech
- Pražská burza rostla
- Americké futures se obchodují v záporu, dnes se však z důvodu státního svátku neobchoduje
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-2,45 %), zlato (-1,87 %) a pšenice (-1,29 %)
- Mercedes-Benz začne diskutovat s odbory snížení počtu zaměstnanců
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-1,78 %), zlato (-1,41 %) a pšenice (-1,29 %)
- Vývoj měnových párů
- Moneta: Citi zvyšuje cílovou cenu ze 192,1 Kč na 194,3 Kč při stávajícím doporučením




