KIT Digital získala z emise 15 mln. USD
KIT Digital získala z emise 15 mln. USD
Technologická společnost KIT Digital (KITD, BAAKITD) oznámila, že uzavřela emisi akcií v hodnotě 15 mln. USD. Společnost očekává čistý výnos z vydaných akcií 14 mln. USD. Prostředky plánuje společnost uplatnit na zpětný odkup warrantů a další firemní účely.
Akcie KITD oslabují na 10,70 USD (-0,93 %).
Nejnovější:
- Karo Leather reportovalo rekordní zisk EBITDA za 1Q a potvrdilo výhled na 2026 (+komentář analytika)
- Akciový výhled
- Asijsko-pacifický region posiluje, v popředí jsou technologie po silných výsledcích Micronu
- Evropské futures kontrakty mírně posilují
- Německo: Spotřebitelská důvěra GfK v červeneci na -29,2 b. při očekávání -28 b.
- Očekávané události: Deflátor výdajů na osobní spotřebu, růst HDP (USA)
- Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -0,1%.
- Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
- Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
- USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů




