Warner Music Group stále ve ztrátě
Warner Music Group stále ve ztrátě
Skupina Warner Music Group (WMG) oznámila, že ztráta za 3Q dosáhla 17 mil. USD (12 centů na akcii) z předchozích 14 mil. USD za stejné období o rok dříve. Analytici v průměru očekávali ztrátu 14 centů za kvartál. Tržby propadly na 804 mil. USD z 822 mil. USD, když prodeje digitální hudby stále získávají na oblibě.
Nejnovější:
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+1,95 %), pšenice (-0,86 %), ropa (-0,55 %)
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,12
- Firemní výsledky pro tento týden: KARO Leather, Micron, FedEx, Carnival, Jefferies,..
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,2
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+3,03 %), pšenice (-0,94 %), zlato (-0,87 %)
- Frankfurtská burza v úvodu obchodování posiluje
- Pražská burza v úvodu týdne posiluje
- Asijsko-pacifický region v pondělní seanci převážně posiluje
- Akciový výhled
- Evropské futures kontrakty se obchodují smíšeně




