Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Rahimkulov popřel zájem o navýšení podílu v OTP

Rahimkulov popřel zájem o navýšení podílu v OTP

20.6.2007 12:46, OTP*

Rahimkulov popřel zájem o navýšení podílu v OTP

Megdet Rahimkulov, bývalý šéf firmy OAO Gazprom a zároveň nejbohatší muž Maďarska, popřel spekulace, že žádal regulační úřad o povolení navýšení svého podílu v OTP Bank Nyrt. Rahimkulov nyní vlastní okolo 6% v OTP. Podle tisku měl žádat úřad o navýšení podílu na více než 10%. Akcie OTP rostou o +2,05% na 9.715 HUF.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,4788224,90618
USD20,4857921,73121
GBP27,0648128,71019
CHF25,3552826,89672
PLN5,514285,84952

Kompletní informace zde