Počet před-objednávek na nový elektromobil Volkswagenu během 24 hodin přesáhl 10 tisíc
Vůz bude oficiálně uveden na trh v září tohoto roku na autosalonu ve Frankfurtu. Jeho cena bude začínat ve výši přibližně 30 tisíc euro.
Volkswagen ID.3; Zdroj: Volkswagen
Volkswagen odhalil svůj nový kompletně elektrický hatchback. Automobilka dnes uvedla, že nejlevnější varianta vozu bude státi přibližně 30 tisíc euro a před-objednávky na nový model již přesáhly 10 tisíc. Dodání vozů v Evropě se očekává v půli roku 2020.
Golf-sized ID.3 bude oficiálně uveden na trh v září tohoto roku na autosalonu ve Frankfurtu. Auto nese pojmenování ID.3, protože Volkswagen tento model považuje po modelu Golf a Beetle za třetí hlavní revoluci v historii společnosti.
Volkswagen začal přijímat před-objednávky ve středu tento týden, přičemž podmínkou bylo složit 1 000 euro.
Akcie Volkswagen „VOW3“ oslabují o 2,25 %.
Zdroj: Bloomberg
Tomáš Novák, Fio banka, a.s.
Související odkazy
- Frankfurtská burza po zahájení obchodování roste
- Frankfurtská burza v úvodu obchodování ztrácí, Porsche snížilo výhled
- Frankfurtská burza v úvodu obchodování posiluje, Volkswagen vede rozhovory s vládou USA ohledně cel
- Volkswagen snížil výhled na rok 2025, výsledky Audi a Porsche negativně ovlivnila cla
- Frankfurtská burza v úvodu posiluje, výrazně se daří automobilkám
Nejnovější:
- Indexy Wall Street končí obchodování v zelených barvách.
- Směřují USA k uzavření vlády ?
- Frankfurtská burza dnes posilovala, v rámci Evropy se nedařilo energetickému sektoru
- Pražská burza poklesla z rekordních hodnot
- USA: Spotřebitelská důvěra podle Conference Board v září na 94,2 b. při očekávání 96 b.
- USA: Nové pracovní pozice dle JOLTs v srpnu na 7227 tis. při očekávání 7200 tis.
- Americké akcie zahajují obchodování v záporných hodnotách, výsledky oznámily Paychex a Lamb Weston
- Potravinářská společnost Lamb Weston Holdings reportovala v 1Q očištěný zisk na akcii nad očekáváním
- Poskytovatel mzdových a HR služeb Paychex oznámil výsledky za 1Q v souladu s očekáváním
- USA: Index cen domů dle FHFA v červenci meziměsíčně klesl o 0,1 %