Pivotal Software Inc. vstupuje na burzu s počáteční cenou 15 USD za akcii.
Softwarová společnost Pivotal dnes vstoupí na burzu. Plánuje vydat 37 mil. kmenových akcií třídy A při ceně 15 USD za akcii.
Americká softwarová společnost Pivotal dnes vstupuje na burzu. V rámci IPO nabídne 37 mil. kmenových akcií s počáteční cenou 15 USD za akcii, přičemž 3,883 mil. akcií pochází z 20 % části podílu společnosti General Electric Co. Podíl na Pivotal Software vlastní krom General Electric také Microsoft, Ford, VMware a společnost Dell, která si stále udržuje ve firmě většinový podíl. Primárními upisovateli a zprostředkovateli budou pro akcie Pivotal Software investiční banky Morgan Stanley, Citigroup a Goldman Sachs.
Očekává se, že akcie Pivotal Software Inc. se od 20.4.2018 budou obchodovat pod tickerem (PVTL) na Newyorské burze cenných papírů (NYSE).
Zdroj: Market Watch
Jan Paščenko, Fio banka, a.s.
Nejnovější:
- Americké indexy uzavírají kladně
- Americké indexy posilují
- Zvyšujeme cílovou cenu na akcie Kofola ze 410 Kč na 484 Kč, potvrzujeme doporučení "držet"
- Carnival Corp. reportovala za 4Q, očištěný zisk na akcii meziročně vzrostl a předčil očekávání
- Frankfurtská burza na konci týdne mírně posílila
- Colt CZ: Německá armáda si vybrala pistoli České zbrojovky
- Pražská burza plošně rostla
- Paychex, poskytovatel mzdových a HR služeb, reportoval výsledky za 2Q dle očekávání
- USA: Index spotřebitelské důvěry University of Michigan v prosinci podle konečných dat na 52,9 b.
- USA: Prodeje existujících domů v listopadu meziměsíčně vzrostly o 0,5 % při očekávání růstu o 1,2 %




