Ford zvýšen na neutral
Ford zvýšen na neutral
Společnost Ford Motor Co. byla zvýšena na „neutral“ z původních „sell“, doporučení provedla společnost Goldman Sachs, která očekává, že restrukturalizační opatření pod CEO Alanem Mulallym se zrychlí. Co se týče fundamentálních dat, výhled Fordu zůstává smutný. Ford včera oznámil ztrátu za 3Q ve výši 5,8 mld. USD, největší za 14 let, když tržby pokračovaly v poklesu včetně nákladů na snižování pracovníků v Severní Americe. Akcie F přidaly +3,2% na 8,15 USD v předobchodní fázi.
Související odkazy
Nejnovější:
- Alphabet nahradí v indexu Dow Jones společnost Verizon Communications
- SK Hynix plánuje získat až 29,4 mld. USD prostřednictvím emise ADR na burze Nasdaq
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,23
- Vývoj cen komodit: Ropa (-1,91 %), zlato (-1,36 %) a stříbro (-0,83 %)
- Výrobce Leopardů KNDS míří na burzu ve Frankfurtu a v Paříži
- Německo: Index očekávání podle IFO v červnu na 84,1 b. při očekávání 84,8 b.
- Frankfurtská burza v úvodu oslabuje, Rheinmetall údajně ztratil zakázku a propadá se o 15 %
- CSG: Tatra Trucks si zajistila financování od společnosti ovládané Michalem Strnadem
- Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně
- ČEZ: J&T Banka zvyšuje cílovou cenu na 1332 Kč a mění investiční doporučení na „buy“




