Bank of New York zvyšuje svoji čtvrtletní dividentu
Bank of New York zvyšuje svoji čtvrtletní dividentu
The Bank of New York Co. (BK) zveřejnila, že zvýšila svoji čtvrtletní hotovostní dividentu o 4,8% na 22c z 21c na akcii. Dividenda je splatná 4. srpna, pro akcionáře s historií do 26. července. Akcie BK aktuálně ztrácejí 1% na $32/a.
Související odkazy
Nejnovější:
- Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně
- ČEZ: J&T Banka zvyšuje cílovou cenu na 1332 Kč a mění investiční doporučení na „buy“
- Pražská burza v úvodu odepisuje, Kofola dnes naposledy s nárokem na dividendu
- ČR: Index spotřebitelské důvěry v červnu dosáhl 106,5 b. při očekávání 103,9 b.
- Do čela nově vzniklé ČEZ Energy se postavil Pavel Cyrani
- Akciový výhled
- Evropské futures kontrakty mírně oslabují
- Očekávané události: Index spotřebitelské důvěry (ČR), index IFO (Německo), běžný účet PB (USA)
- Zámořské akcie oslabily
- Technologické tituly v USA pod prodejním tlakem




