Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Zprávy z burzy > Fio přináší podnikatelům a firmám značné úspory

Fio přináší podnikatelům a firmám značné úspory

3.6.2009 12:08

Fio přináší podnikatelům a firmám značné úspory

Fio nabízí běžný účet zdarma nejen fyzickým osobám - občanům, ale i podnikatelům a firmám, a to za stejně výhodných podmínek. Díky standardně vyššímu počtu plateb na podnikatelských a firemních účtech znamená bezplatný platební styk i vyšší úspory v nákladech na platební transakce.

Pro podnikatelské a firemní účty Fio platí, že jejich vedení včetně internetbankingu je zdarma, stejně jako veškerý tuzemský platební styk prováděný elektronicky - jednorázové příkazy, trvalé příkazy, inkasa i platby SIPO. Velkou výhodou je rovněž unikátní systém bezplatných plateb v EUR v rámci ČR a SR, který umožňuje odesílat a přijímat peníze ze Slovenska v této měně zcela zdarma.

"Absence poplatků přitom znamená pro podnikatele a firmy zpravidla výraznější úsporu než u občanů díky většímu množství transakcí – na bankovních poplatcích mohou ušetřit tisíce korun ročně. Výhodou je pro ně i dostupnost služeb na více než padesáti pobočkách po celé ČR," uvádí k tomu Jiří Vodička, marketingový ředitel Finanční skupiny Fio.

Internetbanking Fio, který lze k účtu bezplatně získat, má mnoho pokročilých funkcí, které podnikatelé a firmy ocení. Jde například o ABO import (možnost načíst a odeslat dávku plateb vytvořenou v účetním systému), GPC a CSV export, množství filtrů, vytváření podúčtů, grafické přehledy pohybů a zůstatků s neomezenou historií či zasílání zpráv při pohybech na účtu. A samozřejmě všechny standardní funkce. Do budoucna jsou plánována další vylepšení.

Ke každému účtu jsou vydávány zdarma elektronické platební karty. Je však možné získat i embosované či přímo business karty s doplňkovými službami, jako je cestovní pojištění či asistenční služby. Všechny karty jsou pro větší bezpečnost vybaveny čipem. Fio nabízí rovněž podnikatelské úvěry, které se vyznačují značnou flexibilitou. Využít lze i klasického kontokorentu k běžnému účtu.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,5677625,93124
USD22,5638723,81614
GBP29,1569130,77509
CHF25,3943226,80368
PLN5,732046,05016

Kompletní informace zde