Citigroup ohlásila nižší ztrátu za 1Q
Citigroup ohlásila nižší ztrátu za 1Q
US finanční gigant Citigroup ohlásil za 1Q 2009 ztrátu v hodnotě 18USc na akcii když ve stejném období loňského roku hospodařila banka se ztrátou 1,02 USD/akcii. Analytici očekávali ztrátu 32USc/akcii.
Související odkazy
- Největší americké banky zvýší dividendy po úspěšném zvládnutí zátěžových testů
- Wall Street v úvodu obchodování roste, výsledková sezóna startuje
- Citigroup zveřejnila výsledky za 4Q, které ovlivnila jednorázová položka
- Finanční sektor oslabuje po Trumpových komentářích k zastropování úroků na kreditních kartách
- Citigroup reportovala solidní výsledky za 2Q, výnosy z obchodování překonaly očekávání
Nejnovější:
- Asijské akcie opět klesají, za týden ztrácí 5 %
- Evropské futures kontrakty v červených číslech
- Očekávané události: Velkoobchodní zásoby, index spotřebitelské důvěry University of Michigan (USA)
- Zámoří končí smíšeně
- Indexy prozatím v převážně kladných číslech
- Frankfurtská burza ve čtvrtek rostla, Bayer po rozhodnutí soudu posílil o více než 18 %
- USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v červnu vzrostl na 11 b. při očekávání 6 b.
- USA: Zásoby zemního plynu podle EIA k 19. červnu vzrostly o 76 mld. kubických stop
- Pražská burza mírně dolů
- Nejvyšší soud USA ochránil Bayer před žalobami ohledně Roundupu




