Osobní spotřeba v US vzrostla o 0,2 %
Osobní spotřeba v US vzrostla o 0,2 %
Výdaje US spotřebitelů v únoru vzrostly ikdyž méně než v lednu poté co se zastavil růst příjmů. Osobní spotřeba se meziměsíčně zvýšila o 0,2 % poté co lednu vzrostla o 1 % po revizi. Výsledek byl in-line s očekáváním ekonomů. Osobní příjmy naopak ve stejném období klesly o 0,2 %, po lednovém růstu o 0,2 %. Ekonomové očekávali pokles o 0,1 %.
Související odkazy
Nejnovější:
- Akciový výhled
- Asijské akcie opět klesají, za týden ztrácí 5 %
- Evropské futures kontrakty v červených číslech
- Očekávané události: Velkoobchodní zásoby, index spotřebitelské důvěry University of Michigan (USA)
- Zámoří končí smíšeně
- Indexy prozatím v převážně kladných číslech
- Frankfurtská burza ve čtvrtek rostla, Bayer po rozhodnutí soudu posílil o více než 18 %
- USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v červnu vzrostl na 11 b. při očekávání 6 b.
- USA: Zásoby zemního plynu podle EIA k 19. červnu vzrostly o 76 mld. kubických stop
- Pražská burza mírně dolů




