PepsiCo uvažuje o zvýšení dividendy
PepsiCo uvažuje o zvýšení dividendy
PepsiCo Inc. (PEP) oznámilo, že uvažuje o zvýšení roční dividendy o 7 % na 1,92 USD na akcii z předchozích 1,78 USD z roku 2009. Zároveň s tím potvrdil zpětný odkup akcií v hodnotě 15 mld. USD.
PEP roste o 0,34 % na 65,32 USD.
Související odkazy
- PepsiCo zveřejnilo výsledky za 1Q, organický růst tržeb překonal očekávání
- Americké akciové indexy se v úvodu obchodují smíšeně
- PepsiCo zveřejnilo výsledky za 4Q, zvyšuje dividendu a spouští nový program zpětného odkupu akcií
- Wall street otevírá v plusu
- Wall Street otevírá v červeném, výsledky reportovalo PepsiCo a Delta Air Lines
Nejnovější:
- Akciový výhled
- Asijské indexy navázaly na pokles technologií v USA, Kospi -9 %
- Evropské futures kontrakty oslabují
- EU: Registrace nových aut v květnu vzrostla o 3,2 %
- Očekávané události: Index nákupních manažerů PMI (USA, eurozóna, Německo)
- S&P 500 končí poklesem o 0,37 %
- Wall Street pod tlakem technologií
- Frankfurtská burza v pondělí rostla
- Burza v úvodu týdne rostla
- Wall Street se obchoduje smíšeně




