PepsiCo uvažuje o zvýšení dividendy
PepsiCo uvažuje o zvýšení dividendy
PepsiCo Inc. (PEP) oznámilo, že uvažuje o zvýšení roční dividendy o 7 % na 1,92 USD na akcii z předchozích 1,78 USD z roku 2009. Zároveň s tím potvrdil zpětný odkup akcií v hodnotě 15 mld. USD.
PEP roste o 0,34 % na 65,32 USD.
Související odkazy
- PepsiCo zveřejnilo výsledky za 1Q, organický růst tržeb překonal očekávání
- Americké akciové indexy se v úvodu obchodují smíšeně
- PepsiCo zveřejnilo výsledky za 4Q, zvyšuje dividendu a spouští nový program zpětného odkupu akcií
- Wall street otevírá v plusu
- Wall Street otevírá v červeném, výsledky reportovalo PepsiCo a Delta Air Lines
Nejnovější:
- Vývoj cen komodit: Ropa (-2,75 %), pšenice (-1,37 %), zemní plyn (+1,03 %)
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,26
- Doosan Škoda Power: Valná hromada schválila dividendu ve výši 28 Kč na akcii
- OpenAI podle NYT zvažuje odklad IPO na příští rok
- Frankfurt v úvodu ztrácí, regulátor vyšetřuje Zalando kvůli podezření z porušení účetních pravidel
- Pražská burza na začátku obchodování stagnuje, dnes se koná valná hromada Coltu a Gevorkyanu
- Akciový výhled
- Asijské akcie opět klesají, za týden ztrácí 5 %
- Evropské futures kontrakty v červených číslech
- Očekávané události: Velkoobchodní zásoby, index spotřebitelské důvěry University of Michigan (USA)




