GateHouse Media vykázala za 4Q ztrátu
GateHouse Media vykázala za 4Q ztrátu
GateHouse Media (GHS) ohlásila za 4Q ztrátu 214,6 mil USD / 3,78 USD na akcii oproti zisku 7,8 mil USD / 23c na akcii za stejné období o rok dříve. Tržby novinového vydavatelství a provozovatele webových stránek vzrostly o 76% na 172,2 mil USD. Vyjma jednorázových poplatků vzrostl provozní zisk o 28% na 12,3 mil USD. Společnost vyplatí za kvartál končící 31.března dividendy 30c na akcii.
Akcie GateHouse ve čtvrtek zakončily na 5,86 USD/a.
Nejnovější:
- Frankfurt zakončuje týden v červených číslech
- Pražská burza rostla
- Americké futures se obchodují v záporu, dnes se však z důvodu státního svátku neobchoduje
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-2,45 %), zlato (-1,87 %) a pšenice (-1,29 %)
- Mercedes-Benz začne diskutovat s odbory snížení počtu zaměstnanců
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-1,78 %), zlato (-1,41 %) a pšenice (-1,29 %)
- Vývoj měnových párů
- Moneta: Citi zvyšuje cílovou cenu ze 192,1 Kč na 194,3 Kč při stávajícím doporučením
- Komerční banka: Citi snižuje cílovou cenu z 1126 Kč na 1023 Kč se stávajícím doporučením




