US trhy v mínusu
US trhy v mínusu
Americké trhy opět otevřely výrazně v negativním teritoriu. Výrazně ztrácí akcie Intelu (-10%), když výrobce procesorů oznámil slabší kvartální výsledky a projekci pro další období. Index DJIA již oslabuje o 0,04%, kompozitní Nasdaq -0,74%, zatímco -0,11%.
Související odkazy
- Americké akciové indexy rostou po dohodě mezi USA a Íránem
- Americké akciové indexy před rozhodnutím Fedu mírně rostou
- S&P 500 posiluje navzdory hrozbám úderů na Írán a vyšší inflaci cen výrobců
- Wall Street koriguje páteční ztráty, společnost Campbell’s reportovala výsledky hospodaření
- Google údajně zadal u Intelu objednávku na více než 3 miliony TPU, zájem prý projevuje i NVIDIA
Nejnovější:
- Americké futures kontrakty posilují
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+1,95 %), pšenice (-0,86 %), ropa (-0,55 %)
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,12
- Firemní výsledky pro tento týden: KARO Leather, Micron, FedEx, Carnival, Jefferies,..
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,2
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+3,03 %), pšenice (-0,94 %), zlato (-0,87 %)
- Frankfurtská burza v úvodu obchodování posiluje
- Pražská burza v úvodu týdne posiluje
- Asijsko-pacifický region v pondělní seanci převážně posiluje
- Akciový výhled




