Deutsche Telekom uvažuje o převzetí EDS
Deutsche Telekom uvažuje o převzetí EDS
Největší evropská telefonní společnost Deutsche Telekom AG (DTE) uvažuje o převzetí Electronic Data Systems Corp. (EDS). Firma tak chce posílit svoji divizi T-Systems. Vodafon podal k soudu žádost o předběžné opatření, podle kterého by T-Mobile musel během vánočních svátků stáhnout ze svých regálů všechny iPhony. Akcie společnosti zahajují den růstem o 0,13% na 15,18 EUR.
Související odkazy
- Německé akcie nepatrně posílily
- Shrnutí kvartálních výsledků z indexu DAX
- Frankfurtská burza otevírá v červeném. Výsledky zveřejnil Scout24, Allianz a Deutsche Telekom
- DAX zakončuje čtvrtek na červené nule, v uplynulé seanci ztrácely cementárny
- Frankfurtská burza otevírá poblíž nuly, výsledky oznámily Siemens, Deutsche Telekom, Merck KGaA
Nejnovější:
- OpenAI podle NYT zvažuje odklad IPO na příští rok
- Frankfurt v úvodu ztrácí, regulátor vyšetřuje Zalando kvůli podezření z porušení účetních pravidel
- Pražská burza na začátku obchodování stagnuje, dnes se koná valná hromada Coltu a Gevorkyanu
- Akciový výhled
- Asijské akcie opět klesají, za týden ztrácí 5 %
- Evropské futures kontrakty v červených číslech
- Očekávané události: Velkoobchodní zásoby, index spotřebitelské důvěry University of Michigan (USA)
- Zámoří končí smíšeně
- Indexy prozatím v převážně kladných číslech
- Frankfurtská burza ve čtvrtek rostla, Bayer po rozhodnutí soudu posílil o více než 18 %




