PepsiCo schválila vyšší dividendu
PepsiCo schválila vyšší dividendu
PepsiCo (PEP) oznámila, že schválila plán na zvýšení dividendy a na odkup vlastních akcií. Dividenda se zvýší o +50% ve srovnání s předchozím rokem, nejdříve v květnu vzroste na 1,5 USD na akcii. Odkup akcií v hodnotě 8 mld. USD byl také schválen a bude trvat až do roku 2010, v roce 2007 se plánuje odkup v hodnotě 4,3 mld. USD.
Související odkazy
- PepsiCo zveřejnilo výsledky za 1Q, organický růst tržeb překonal očekávání
- Americké akciové indexy se v úvodu obchodují smíšeně
- PepsiCo zveřejnilo výsledky za 4Q, zvyšuje dividendu a spouští nový program zpětného odkupu akcií
- Wall street otevírá v plusu
- Wall Street otevírá v červeném, výsledky reportovalo PepsiCo a Delta Air Lines
Nejnovější:
- Evropské futures kontratky oslabují
- EU: Registrace nových aut v květnu vzrostla o 3,2 %
- Očekávané události: Index nákupních manažerů PMI (USA, eurozóna, Německo)
- S&P 500 končí poklesem o 0,37 %
- Wall Street pod tlakem technologií
- Frankfurtská burza v pondělí rostla
- Burza v úvodu týdne rostla
- Wall Street se obchoduje smíšeně
- Eurozóna: Spotřebitelská důvěra v červnu podle předběžných dat na -17,7 b. při očekávání -18 b.
- Makroekonomický výhled pro tento týden: Vývoj HDP (USA), index PCE (USA) a spotřebitelská důvěra




