Circuit City hlásí ztrátu
Circuit City hlásí ztrátu
Circuit City Stores Inc. (CC), druhý největší prodejce spotřební elektroniky v USA, ve třetím čtvrtletí poprvé za posledních 6 čtvrtletí utrpěl ztrátu poté, co snížil ceny televizí a počítačů aby dokázal čelit nabídkám konkurentů. Čistá ztráta činí 16 mil. USD (9 centů na akcii) oproti čistému zisku ve výši 10,1 mil. USD (6 centů na akcii) ve stejném období předchozího roku. Tržby vzrostly z 2,9 mld. USD na 3,1 mld. USD. Společnost dále snížila odhad růstu tržeb za celý fiskální rok na 8-9% z předchozích 11%. Akcie společnosti dnes po otevření trhu prudce oslabují o 16,17% na 19,08 USD.
Nejnovější:
- Frankfurt zakončuje týden v červených číslech
- Pražská burza rostla
- Americké futures se obchodují v záporu, dnes se však z důvodu státního svátku neobchoduje
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-2,45 %), zlato (-1,87 %) a pšenice (-1,29 %)
- Mercedes-Benz začne diskutovat s odbory snížení počtu zaměstnanců
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-1,78 %), zlato (-1,41 %) a pšenice (-1,29 %)
- Vývoj měnových párů
- Moneta: Citi zvyšuje cílovou cenu ze 192,1 Kč na 194,3 Kč při stávajícím doporučením
- Komerční banka: Citi snižuje cílovou cenu z 1126 Kč na 1023 Kč se stávajícím doporučením




