DAX nadále ztrácí
DAX nadále ztrácí
Hlavní benchmark DAX si připisuje ztrátu –0,2% a pohybuje se na hodnotě 5 801b, když 17 z 30 titulů tohoto indexu oslabuje. Ztrátovým titulům vévodí akcie Deutsche Telekom AG (-1,7%) a Metro AG (-1,2%). Opačným směrem letí akcie Deutsche Post, které přidávají +1,6%. Akcie BMW oslabují (-1%), poté co HVB Group snížilo doporučení na "neutral" z "outperform," s odůvodněním, že rostoucí euro může snížit zisky.
Související odkazy
Nejnovější:
- Frankfurt zakončuje týden v červených číslech
- Pražská burza rostla
- Americké futures se obchodují v záporu, dnes se však z důvodu státního svátku neobchoduje
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-2,45 %), zlato (-1,87 %) a pšenice (-1,29 %)
- Mercedes-Benz začne diskutovat s odbory snížení počtu zaměstnanců
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-1,78 %), zlato (-1,41 %) a pšenice (-1,29 %)
- Vývoj měnových párů
- Moneta: Citi zvyšuje cílovou cenu ze 192,1 Kč na 194,3 Kč při stávajícím doporučením
- Komerční banka: Citi snižuje cílovou cenu z 1126 Kč na 1023 Kč se stávajícím doporučením




