Nový typ inteligentního pokynu pro obchodování v USA - Bracket pokyn
Nový typ inteligentního pokynu pro obchodování v USA - Bracket pokyn
Fio, burzovní společnost, a.s. oznamuje svým klientům, že zdárně ukončila vývoj nového a na tuzemském trhu zcela ojedinělého inteligentního pokynu - tzv. Bracket pokynu.
Jeho podstatou je, že investorovi umožňuje zadat ke každé otevřené pozici jak Stop cenu, při které dojde k uzavření pozice s předem akceptovanou ztrátou, tak i ziskovou limitní cenu, při které naopak dojde k realizaci očekávaného zisku. Podrobné informace jsou k dispozici na stránce http://www.e-broker.cz/ip_usa_bracket.itml.
Jsme přesvědčeni, že si tento velmi užitečný nástroj brzy získá mezi zdejšími investory svůj široký okruh příznivců, neboť dle zkušeností z vyspělých zahraničních trhů je s oblibou používán, zejména při obchodování s krátkodobým investičním horizontem.
Bracket pokyn je prozatím k dispozici pro obchodování na trzích v USA, nicméně již nyní naši specialisté pracují na verzích pro další trhy.
Nejnovější:
- Akcie v USA zavřely nakonec převážně v červených číslech
- Akcie v USA se obchodují mírně v zelených číslech
- Německé akcie uzavřely ztrátově, index DAX -0,45 %
- McDonald’s po 32 letech odchází z Ruska
- ČEZ dál posílil nad 1000 Kč, bankám se nedařilo
- Americké akcie v úvodu obchodní seance klesají
- Dividenda Erste Group Bank v roce 2022 a v dalších letech (+komentář analytika)
- Makroekonomický výhled: Index CPI (eurozóna), index PPI (Německo)
- Americké futures se obchodují mírně v záporu, kontrakt na S&P 500 -0,3 %
- Firemní výsledky pro tento týden: VIG, CTP, Walmart, Cisco Systems, Home Depot, Deere & Co