Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Streamer

Streamer umožňuje získat přístup ke streamovaným kurzům cenných papírů v reálném čase. Streamer umožňuje ještě rychlejší reakci na situaci na trhu, a to i v případě, kdy je portfolio složeno z většího počtu titulů.

Základní charakteristiky

Chcete mít k dispozici streamovaná data v aplikaci e-Broker? Zaregistrujte si službu Streamer!

  • Streamovaná data a kurzy cenných papírů v reálném čase
  • Možnost vytvořit 15 vlastních portfolií s až 20 různými tituly v každém z nich
  • K dispozici streamovaný graf aktuálně zobrazeného titulu v portfoliu

Princip Streameru

Streamer zobrazuje každou změnu kurzu a dalších údajů, jakmile k ní dojde na trhu. Na rozdíl od standardní aplikace e-Broker není potřeba provádět žádné aktualizace stránky. Pokud dojde například ke změně poptávky či počtu kusů v poptávce, změna se automaticky projeví v portfoliu a navíc zvýrazní barevným podsvícením.

Pokud aktivně obchodujete a využíváte okamžité drobné výchylky kurzů, můžete tak získat nezbytnou konkurenční výhodu před ostatními investory.

Podmínky a postup aktivace

Služba je poskytována za cenu 780 Kč měsíčně. Částka je automaticky stržena z obchodního účtu vždy k prvnímu dni v měsíci. Služba je přístupná přímo z obchodní aplikace e-Broker pod záložkou Streamer. Zde můžete provést online registraci vyplněním Vašeho hesla k aplikaci e-Broker a vyslovením souhlasu s uvedenými podmínkami. Pro správné fungování služby je potřeba v Globálním nastavení aplikace e-Broker povolit online kurzy z trhů.

Do konce kalendářního měsíce, ve kterém byla služba zaregistrována, je provozována zdarma. Můžete si tak vyzkoušet bezplatně její fungování. V případě, že se rozhodnete službu zrušit, můžete tak učinit v aplikaci e-Broker pod záložkou Streamer.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,5604625,92354
USD23,0844224,36558
GBP28,7628530,35915
CHF25,3038326,70817
PLN5,661205,97540

Kompletní informace zde