Streamer - nová služba pro kontinuální zobrazování burzovních dat
Streamer - nová služba pro kontinuální zobrazování burzovních dat
Aplikace streamer umožňuje zobrazovat a sledovat až dvacet titulů ze všech trhů přístupných prostřednictvím aplikace e-Broker. Spojení těchto dvou aplikací - obchodní a datové - vytváří jedinečný systém umožňující ještě rychlejší reakce na situaci na trhu a poskytující ještě komfortnější prostředí.
V praxi streamer funguje tak, že na klientův počítač jsou zasílána aktualizovaná data v souvislosti s každou změnou na trhu. Na rozdíl od toho e-Broker zobrazuje pouze kurzy platné v okamžiku načtení stránky. Součástí aplikace je možnost nastavit si upozorňování na dosažení konkrétních hodnot kurzů pro jednotlivé tituly. Pro zvýšení uživatelského komfortu zde nechybí ani možnost zobrazování automaticky aktualizovaných grafů.
Cena za měsíční užívání služby je 1200 Kč, do 30.9. 2003 však platí zaváděcí cena 650 Kč.
Registrace služby - kliknutím se otevře logovací stránka do aplikace e-Broker, po přihlášení se zobrazí registrační formulář pro Streamer. Službu lze také kdykoliv zaregistrovat z aplikace e-Broker přes odkaz Streamer v hlavní navigaci.
Nejnovější:
- Eurozóna: Zaměstnanost v 2Q podle předběžných dat meziročně vzrostla o 0,5 %
- Eurozóna: Obchodní bilance v červnu s přebytkem 1,8 mld. EUR
- Eurozóna: HDP v 2Q podle druhých předběžných dat meziročně vzrostl o 1 % dle očekávání
- Vývoj cen komodit: Pšenice (+1,87 %), ropa (+1,61 %), kukuřice (+1,17 %)
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 20,94
- Nu Holdings ve 2Q překonala odhady na úrovni výnosů i čistého zisku
- Frankfurtská burza v úvodu obchodování posiluje
- Pražská burza na začátku obchodování mírně oslabuje
- Akciový výhled
- Asijsko-pacifický region zakončuje týden růstem díky technologickým titulům




