ING měla první ztrátu
ING měla první ztrátu
Holandská finanční skupina ING Group NV (ING) oznámila, že ve třetím kvartále má čistou ztrátu. Ztráta dosáhla 478 mil. EUR oproti 2,31 mld. EUR zisku v minulém roce. CEO Michel Tolmant řekl, že trhy budou nadále velice turbulentní a že počítá s klesajícími cenami aktiv, zhoršujícíma se ekonomickýma podmínkama a tlakem na výsledky až do roku 2009.
ING včera na NYSE klesla o 4,86 % na 10,18 USD.
Nejnovější:
- ČEZ uzavřel dodatečné financování ve výši 8,9 mld. Kč
- Frankfurtská burza v úvodu ztrácí
- Pražská burza v úvodu obchodování mírně ztrácí
- CTP: Bernstein snižuje cílovou cenu z 21,5 EUR na 21,0 EUR se stávajícím doporučením
- Akciový výhled
- Asijské indexy navázaly na pokles technologií v USA, Kospi -9 %
- Evropské futures kontrakty oslabují
- EU: Registrace nových aut v květnu vzrostla o 3,2 %
- Očekávané události: Index nákupních manažerů PMI (USA, eurozóna, Německo)
- S&P 500 končí poklesem o 0,37 %




