Goldman Sachs podle Morgan Stanley bude ztrátový
Goldman Sachs podle Morgan Stanley bude ztrátový
Goldman Sachs Group Inc. (GS) pravděpodobně utrpí ve čtvrtém kvartálu ztrátu, řekl Morgan Stanley. Patrick Pinschmidt z Morgan Stanley odhaduje tuto ztrátu na 1,09 USD na akcii, což je nejvyšší ztráta odhadovaná analytiky. Průměrný odhad je zisk 1,95 USD na akcii. Rozsah ztráty bude záviset na vývoj světových burz ve čtvrtém kvartálu. Pinschmidt projektuje to, že Goldman bude mít ztrátu 2,6 mld. USD v hlavním investičním portfoliu, ale když se trh zotaví o 10 %, bude ztráta pouze 1,6 mld. USD. Pinschmidt dále očekává odpisy ve výši 1,5 mld. USD.
GS roste o 0,08 % na 87,5 USD.
Související odkazy
- S&P 500 v úvodu obchodování osciluje kolem nuly, Fastenal reportoval provozní zisk pod očekáváním
- Goldman Sachs reportoval za 1Q, překonání odhadů v akciové divizi zastínily slabé výsledky z FICC
- Wall Street otevírá dnešní seanci pozitivně naladěna
- Goldman Sachs zveřejnila výsledky za 4Q, čisté výnosy meziročně poklesly o 3 %
- Wall Street na růstové vlně
Nejnovější:
- S&P 500 končí poklesem o 0,37 %
- Wall Street pod tlakem technologií
- Frankfurtská burza v pondělí rostla
- Burza v úvodu týdne rostla
- Wall Street se obchoduje smíšeně
- Eurozóna: Spotřebitelská důvěra v červnu podle předběžných dat na -17,7 b. při očekávání -18 b.
- Makroekonomický výhled pro tento týden: Vývoj HDP (USA), index PCE (USA) a spotřebitelská důvěra
- Americké futures kontrakty posilují
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+1,95 %), pšenice (-0,86 %), ropa (-0,55 %)
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,12




